Silná ovulácia

dominikatomas
14. mar 2022

Baby mate niektorq silnu ovulacou,.ktora trva 3 a viac dni? Ja ju mam tento krat silnu, bolia krize ,raz prava lava strana nafuknuta som ,nechuti mi vrlmi jest a som unavena. Skoro take prejavy ako na menstruaciu. Neberiem na to nic ,lezim iba v teplej deke a lezim.dufam,ze nemusim mat obavu a dufam,ze to uz prejde. Nemusim sa obavat?

lubik87
14. mar 2022

@dominikatomas to máš riadne dlho ja mávam kŕče tak hodinu že sa neviem poriadne hýbať ... mám užívať magnézium a b komplex ...začni si datmvatt vitamíny a určite to povedz gyn.

x_mery_x
14. mar 2022

Hej uz dvakrat som.mala taku 5dni prve 2-3dni boli najhorsie

lyci
14. mar 2022

@dominikatomas ja mavam posledne mesiace 5 dni. tento mesiac mam pocit, ze bola pomaly aj dva tyzdne

dominikatomas
autor
14. mar 2022

@lubik87 no nie je to pravidlp ze len dva dni ovulacia a hotovo. Kazda to ma inak. A bola som u gyn. Povedala ,ze lazda zena to ma inak. Neiktore to ani necitia inokedy je velmi silna. Trrba vydrzat

dominikatomas
autor
14. mar 2022

@lyci no tento 4ty je u mna najhorsi

lubik87
14. mar 2022

@dominikatomas nepíšem o žiadnom pravidle ale o Tom čo máš užívať aby sa a tí uľavilo ..

dominikatomas
autor
15. mar 2022

@lubik87 vdaka . Ja som bola tetaz u kekara a maka som v moci trocha krvi a je trochu zakaleny. Nevien ci sa bat. Ci to moze byt po covide aj ta ovulacia...