Silná menštruácia s kúskami sliznice

13. máj 2021

Mam silnu menštruaciu s kuskami sliznice. Niekedy su to akokeby blanky, ale dnes sa mi objavil taky tuhši utvar pripominajuci pečienku. Je to v poriadku?

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia851
13. máj 2021

Ja to mávam každý menzes. Mne však našli myomy na, maternici. Preto mi musia dať von maternicu

snazilka_bio_mamka
13. máj 2021

to je uplne v poriadku. Kazdy mesiac sa ti pripravuje telo na prípadné tehotenstvo a maternica si robí výstelku, kde by sa mohlo oplodnené vajíčko uchytiť. Ak sa vajíčko neoplodní, prekrvia sa steny sliznice a maternica sa zbavuje aj tej výstelky, to sú tie kúsky. Je to uplne normalne, raz mas silnu, raz slabu, raz slabo krvacas raz silno.

nika82
13. máj 2021

@miriam11 nech ide ale uz po menzese, a ked tak je to bezne

lucia851
13. máj 2021

@nika82 mne gynekológ povedal ze to není normálne keď každý mesiac tak silno krvacam a idú zo mňa doslova kusy

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusyyy36
13. máj 2021

Zo mňa idú dakedy aj také 7cm kusy...veľmi silno krvacam. Vyšetrenia sú v poriadku.

nika82
13. máj 2021

@lucia851 ja som mavala menzes 4 dni teraz mavam 8 a je hodne silnejsi, dr ze to je ok

lucia851
13. máj 2021

@nika82 mne povedal ze to ôk není, lenže ja mam myomy, takže sa už teším na to ze mi dajú von maternicu a nebudem mávať ten hnusný menzes

lucia851
13. máj 2021

@viestta ja mávam zrazeniny

nika82
13. máj 2021

@lucia851 myom mam aj ja , menzes mam hala bala

noemi155
13. máj 2021

Mávam to aj ja
Keď mam kdesi tu hrču zaseknutu umieram od bolesti bleda zelena na odpadnutie,smrtelne poty môžem zjesť od bolesti hoc čo nepomaha mi to,až pokial to zo mna doslova nevyjde
Je to neskutočne umučenie
Bola som aj na akomsi zákroku skrz to pomohlo mi to až na “jeden” mesiac a potom stále to utrpenie
Človek sa s tým musí naučiť jedine žiť ...