Sfarbenie pohlavného orgánu

8. máj 2022

Ahojte baby. Som po 2.pôrode a neviem či som blbá alebo čo..... Proste hanbím sa pred mužom vyzliecť. Problém je v tom, že od pôrodu už prebehol dlhý čas a ja TAM DOLE som akosi... tmavšia. Vysvetlila by som to tak, že niektoré ženy majú zholenia pod pazuchami taký tmavší povlak alebo odtieň pokožky, no a ja ten tmavší odtieň mám dole. A strašne sa zato hanbím. Dá sa stým niečo robiť? 🙏 Prosím o normálne komenty.

emm_i
8. máj 2022

Podľa mňa by si sa pred ním nemusela hanbiť. Koža sa mení, vyvíja a starne a je to prirodzený proces. A ak to muž/žena u partnera/ju nevie prijať, tak mi to príde hlúpe. Je fajn, že sa chceš "vylepšiť", ale naozaj je to potrebné? 🙂 Nemyslím tento komentár v zlom, len chcem, aby si ženy uvedomili, že sme krásne také aké sme a bohužiaľ, aj naše telo sa časom mení, ale stále sme krásne 🙂

nikpa
8. máj 2022

Máš s mužom dve deti a hanbíš sa pred ním za takúto vec? 😳 No Ok, každá sme iná ale je to čudné. A je to až také viditeľné, že myslíš že by si to muž všimol? Lebo môj by si nevšimol ani keby som domov prišla ako vystrihana blondína s o 3 čísla väčšími prsiami 🤷