Sex pred potratom

balkana
20. máj 2022

Ahojte chcem sa spytat 24.5.22 idem na potrat som v 9 tyzdni dnes sme mali z muzom sex a urobil sa do mna je to problem pred potratom? Snazila som sa vsetko vytlacit len mam strach ze napriklad po potrate ostane semeno vo mne a otehotniem.
Dakujem.

kittykat22
20. máj 2022

nie, druhy krat nebudes tehotna.

balkana
autor
20. máj 2022

@kittykat22 dakujem ti uplne mi odlahlo 😘

amelie2017
20. máj 2022

No vytlacat vies ozaj perfektne, az tak, ze ides na potrat 🤦‍♀️ prosim ta, pouzivajte radsej ochranu a vazne sa radsej nemnozte. Je mi zle. A to som za slobodnu volbu zeny.

evatko
20. máj 2022

Odpadnem. Tá otázka je hodná 4tacky na ZŠ.
Pardon, nie! Skor prvacky!!!!
@balkana

deti95060810
20. máj 2022

túto tému si si vymyslela že? lebo neverím že si až taká nevzdelaná...

radanna11
21. máj 2022

Nikdy žiadnej žene,ktorá napísala ,že ide na potrat som nenapisala komentár.
V duchu som si zaželala aby si to rozmyslela ale nikdy som žiadnu nesudila.
Z teba mi je na zvracanie a neverím,že toto je skutočná otázka a téma.

vanda323
21. máj 2022

@balkana Zleee celé zleeeee

domka222
21. máj 2022

@balkana to že sa robí do teba asi je problém, keďže si v 9tt a pred potratom

xena0
21. máj 2022

Vytlačiť? 😳 Žasnem nad tebou

basska_b
21. máj 2022

Si tehotna... ziadna ovulacia neprebieha, ziadne vajicka. S cim sa tam asi tak ta spermia stretne, hlavne ked sa z teba vyvali pol litra krvi. Nabuduce viac davat pozor na biologii

matullienka
21. máj 2022

Kriste toto dúfame fakt vymyslená téma nejakej unudenej pubertiačky lebo neverím, že existuje taká nevzdelana dospelá žena. Vytláčať spermie 🤦🤦🙈

pininka1
21. máj 2022

Nemusi byt vymyslena, ja som tiez odpadla ked mi suseda povedala,ze urcite neostane tehotna lebo muz jej kazal ist sa po sexe vycurat a tym padom sa nic nestane 🤦.

nevenka
21. máj 2022

@pininka1 moj ty kvet 🙄...

@balkana je isto len provokater, tak sa nebudem rozpisovat, kedze moj nazor tu zeny asi poznaju. A hoci mam nazor takyto, ze kazde dieta je dar a zasluzi si zit, tak Tebe napisem tak, ze by bolo asi dobre, keby Tebe pocas potratu rovno odobrali maternicu, lebo mozog uz urcite nemas. Budes zas o cosi lahsia a neznicis dalsi nevinny zivot, ci uz takto alebo ze by sa narodilo takejto "mame". Verim, ze ludia sa mozu zmenit a dostat druhu sancu, ale tu to uz vidim takmer beznadejne.

lenkadenisa
21. máj 2022

@pininka1 no a u mňa to nefungovalo 🤣 som zas tehotná

pininka1
21. máj 2022

@lenkadenisa 😂😂 ani u nej, tiez bola tehotna, nastastie len raz mu takto naletela

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ibajaanikiny
21. máj 2022

@balkana chod s tym novym nickom trollovat inde,moj pes ma vyssie IQ a vie sa lepsie zabavit…

noemikatka
21. máj 2022

Prepáč neviem aký máš dôvod ísť na interrupciu nemôžem súdiť ani nebudem ale to že zalozis takúto tému že sa do teba znova urobil🤣🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ je smiešne úbohé nechcete alebo nemôže mať dieťa ale ajtak sa do teba urobí a ty sisi není istá či by si zase mohla otehotnieť 🤣🤣🤣 (neviem kolko mas rokov ) prečo mu to vlastne dovolis lebo si z prepáčením tupa hus