Sex pred cytológiou

3. máj 2024

Ahojte. Mám ísť na cytologiu a zaujíma ma akú dobu pred sterom, by nemal byt pohlavný styk, aby to náhodou neovplyvnilo výsledky? Ďakujem

fido69
3. máj 2024

Myslím si, že spermie nedokážu vúsledky cytológie ovplyvniť. Je to úplne iný typ buniek.😉

nevenka
3. máj 2024

@autorka

"Před cytologickým vyšetřením (tedy před každou gynekologickou prevencí) je nutno dodržet několik zásad: 5 dnů před kontrolou neprovádět výplachy pochvy a nezavádět čípky. 48 hodin před kontrolou nemít nechráněný pohlavní styk. stěr by měl být proveden nejdříve 5 dnů po skončení menstruace."

nevenka
3. máj 2024

@fido69 nejde o spermie 🙄

autor
3. máj 2024

@nevenka ďakujem..

nevenka
4. máj 2024

Proste by som to dodrzala, aby krcok nebol podrazdeny.

jaskolka
4. máj 2024

@fido69 ide o to aby nebol podráždený kŕčok maternice.

autor
4. máj 2024

@jaskolka presne tak som myslela, kvôli podrazdeniu krcka, s ochranou, teda tri dni pred, by to malo byť v poriadku.

fido69
4. máj 2024

Nerozumiem. Nechránený sex podráždi krčok maternice ale sex s kondómom nie?
Prečo by sa mal pri sexe podráždiť krcok maternice? Penis nie väčšinou tak dlhý, aby ho priamo dráždil. To by bolo asi bolestivé... 🤔

sisa_s
4. máj 2024

@fido69 tak ho mas asi maly, ked nedosiahne krcok maternice..alebo si o tom nastuduj

fido69
4. máj 2024

@sisa_s Ty si mala v sebe samých malých, pretože ak by ti penis začal narážať do krčka maternice, tak by si hneď pochopila o čom je reč... 😂

nevenka
4. máj 2024

@fido69 no trepes...priemerna dlzka vaginy je 9 cm, kolkoze sa hrdite chlapi, ze mate cm? 😅🤣.
Krcok sa v zavislosti od cyklu rozne posuva, niekedy ho nahmatam raz dva mojim kratkym prstom. Takze pri sexe sa ho penisom dotykas stale...

autor
4. máj 2024

@fido69 niektoré ženy práveže po sexe krvacajú z krčka maternice

fido69
4. máj 2024

@nevenka ty si žena? Čo si si to tam vlastne nahmatala? Bod G? 😂

Pri pohlavnom styku väčšina penisov nedosahuje až na krčok maternice. Priemerne sa vzdialenosť medzi pošvou a krčkom maternice pohybuje okolo 7-10 cm, ale môže byť aj kratšia alebo dlhšia v závislosti od anatómie tela a fyziologických faktorov. Väčšina penisov sa zvyčajne zastaví na prednej stene pošvy alebo hlbšie v pošve, čo je dostatočne ďaleko od krčka maternice. Dotyk penisu na krčok maternice môže byť bolestivý pre niektoré ženy, najmä ak je penetrácia hlbšia a priame stláčanie krčka maternice. 😉

nevenka
5. máj 2024

@fido69 tak kolko mas, 5-6 cm? 😅

nevenka
5. máj 2024

@autorka s nim to tu nema zmysel rozberat. Tie 2 dni pred odberom nemaj sex a hotovo.

fido69
Odpoveď bola odstránená
Zobraz