Sex po šestonedelí

effy777
5. jún 2024

Ahojte baby

Keďže toto je mije druhé dieťa a ďalšie neplanujem tak som sa chcela spýtať nasledovné.
Pri kontrole u gyn k šestonedelí chcem iny typ ochrany ako kondómy takžeeee zvažujem skôr antiku ale všetci dobre vieme že je veľa proti. Ktorá zabrala vám prípadne vedľajšie účinky alebo iný spôsob ochrany viete odporučiť?

Dakujem

egonsk
5. jún 2024

@effy777 mojej ex najprv dali antiku este dokial kojila a po roku presla na medene teliesko ... a 5 rokov netrebalo stresovat 😄

kikusenka1
5. jún 2024

@effy777 s antikoncepciou sa porad so svojím gynekológom. Sú aj také ktoré môžeš bežne uzivat aj pri dojčení. Ja som si taky pýtala no mne je doktor neodporúčal nakoľko som mala problém pri prvom tehotenstve so zrazeninami ale vravel ze keď skončím s dojčením tak mam prísť a spraví komplet krvný obraz , no žiaľ 2 roky dojcim a budúci týždeň sa k nemu chystám s tým ze čakám tretie dieťa .. sorry potrebovala som sa vykecat... a pokiaľ nechceš byt tehotná porad sa so svojím gynekológom. Možno ti navrhne aj iné antikoncepcne metódy ako tabletky

kiki68
6. jún 2024

My sme ostali pri kondomoch, ziadne dalsie zatial necakam a to uz je to nejaky casc teliesko nemozem skrz endometriozu a antiku skrz problemy s krvou. Takze u mna nic moc. Ja by som vsak isla do telieska ( keby mozem) a mas na roky pokoj.

kulumulu123
6. jún 2024

@effy777 my fungujrme uz 4.5r na pharmatexe u nas spolahliva 100% a nepcham do seba ziadne zbytocne hormony.. Teliesko som mala este pred tehu a muselo von sposobovalo mi dost zavazne problemy

danielittar
6. jún 2024

Ja beriem antiku, ale iný typ ako pred tehotenstvom. Dvojzložková mi zvyšovala tlak, tak mi gyn predpísal jednozložkovú a som bez vedľajších účinkov. Keď budr mať dcéra cca 2 roky, chceme sa snažiť o druhé. Keby sme nechceli, idem do telieska. Gyn mi odporúčal aj vaginálne antikoncepčné krúžky, ale tie sa mi zdajú nepraktické.

effy777
autor
6. jún 2024

@kikusenka1 kľudne vykecaj kto lepšie chápe mamu než druhá mama ja už neplánujem a mám strach že by som otehotnela milujem obe deti ale takto som akurát nad svoj limit šťastná a nekojim z laktacnej psychózy a najlepšie rozhodnutie čo som spravila lebo prvý syn kolíky dojdeny 11, mes a druhý na umelom a pokoj dieťa šťastné a prosperuje