Sex po pôrode

10. dec 2022

Som 7 týždňov po pôrode teda sekcii prvého babatka a vôbec nemám chuť na sex..muž už chce..až mi je hlúpe ho odmietať ale vôbec nemám chuť , alebo skôr silu…som divná ? Je to normálne?

sandra19860
10. dec 2022

Nie si divná...všetko chce len čas.

chcemradu
10. dec 2022

Keď nemáš len chuť tak sa premôž. Ale keď nemáš silu, to by mal chápať. Môže ti pomôcť, urobiť večer masáž, postrážiť dieťatko, aby si si pospala, navariť, trošku ti odlahčiť a možno budeš mať aj chuť aj silu. 🙂

pininka1
10. dec 2022

Ked kojis moze to tak byt. Len nezabudaj ze si aj manzelka nie len matka a hlavne ze dietatko ste si zrobili prave pri tom sexe.

natalala
10. dec 2022

Podla mna sa neda povedat, co je normalne a co nenormalne v tomto smere 🤷🏼‍♀️ ja som takyto problem nemala, skor opacny 🙈

alison11
10. dec 2022

Ja neviem nemám skúsenosť z cisárskym rezom,rodila som oba krát vaginálne,mne práveže chýbal sex. Ale môže zato aj únava zo starostlivosti o bábo a zo strachu o jazvu po cisárskom,či zo zotavovania šitia.Ak si bola už na kontrole po šestonedielke a lekár ťa ubezpečil o zotavení,tak by sa chuť mala čoskoro vrátiť.Len dlho muža nezanedbávaj,my ženy niečo musíme vydržať niekedy aj proti svojej vôli,kvôli rodinej pohode.

angela85
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luccija
10. dec 2022

Tak to vybav inak ako klasickým sexom.Priroda to zariadila hormónmi,kojenim, aby sa ženy nerozptylovali sexom🙂sú aj výnimky...všetko záleží ako si unavena, zranená, kojenie...po 7 t som nemala ani myšlienku na sex

greta2017
10. dec 2022

Inak ak uz sa aj odhodlas nezlakni sa ked ta to bude brutaaalne boliet. Akoby ta rezali ziletkami vnutri. Je to divne ale zeny po sekcii tymto trpia dlhsie ako tie co rodili prirodzene. Ja som mala taku bolest ze aj 6mes.po porode som nemala chut na nic eroticke a az ked som prestala kojit tak sa vsetko vratilo do normalu

natalala
10. dec 2022

@greta2017 ja som nemala teda po sekcii ziadnu takuto bolest a to sme mali sex skor ako po 6 tyzdnoch od porodu 🤷🏼‍♀️ ako mozes tvtdit, ze toto pausalne plati, lebo ty si to tak mala? Ja som kojila vyse roka a pol a ani to nemalo vplyv.

greta2017
10. dec 2022

@natalala a kde som napisala ze na 100% to tak bude? Ja viem ze to nie je u kazdej tak. Ale vela zien po sekcii ma s tym problem. Moj koment bol uplne v dobrom napisany takze sa ukludni. Napisala som KED ta to bude boliet a nie ze to urcite bude boliet....kriste

luciador
10. dec 2022

@greta2017 Presne. Ja som to mala úplne rovnako... normálne som nechápala... veď som rodila sekciou a bolesť som mala dolu...ale našťastie po 2 mesiacoch to prešlo samé...🤪

majka99999
10. dec 2022

@greta2017 mna to po sekcii presne takto bolelo, akoby ma niekto rezal. Prvykrat sme museli prestat kvoli bolesti, lebo teda ja som mala velku chut, ale bolo to strasne neprijemne. Po case a s velkou davkou lubrikacneho gelu to islo bez bolesti, ale veru tie prve pokusy ziadny divoky sex nehrozil.

natalala
10. dec 2022

@greta2017 napisala si doslova “zeny po sekcii tymto trpia dlhsie, ako tie co rodili prirodzene” :D vidis ty take zeny poznas, ja zas nie, preto sa neda na zaklade okolia subjektivne hodnotit, ci nieco plati alebo nie, to je velmi chaba statisticka vzorka. Len asi by som autorku nestrasila, lebo to akurat este viac prehlbi jej problem 🤷🏼‍♀️

greta2017
10. dec 2022

@natalala ano napisala ale az po vete ze KED to bude boliet. Lebo logika skor hovori ze kedze sme nerodili prirodzene tak by nas nic nemalo boliet ale ked to uz boli tak to boli viac ako po prirodzenom porode. Citaj s porozumenim a nevytrhni hned nieco z kontextu.
A ja som autorku nechcela vystrasit, praveze povzbudit ze AK by ju to bolelo a neprestavalo aj x mesiacov tak to neznamena ze uz nikdy sex nebude ako pred tym.

svokrinjazykmonika
10. dec 2022

Vôbec nie si divná, to robia aj hormóny. Ja som po cisárskom 2 mesiace a vôbec na sex ani nepomyslím 🤷 akože hej, pár krát sme ho mali aby sa nepovedalo. Tak snáď sa to zlepší časom

autor
10. dec 2022

Ďakujem za odpovede a povzbudenie. Je pravda že kojím, ale netušila som, ze aj to môže byt príčinou.

luciador
10. dec 2022

Určite to kojenie je príčinou 😔 u mňa to tak bolo a je...a to už kojim 2 roky 🤪 tiež som nechápala... veď predtým chuť nenormálna a teraz hruza 😂