Šestonedelie - slabšie špinenie

1. jún 2024

Ahojte, pouzivali ste cele sestonedelie len poporodne vlozky, alebo aj “normalne” na menstruaciu? Mozno blba otazka ale som prvorodicka…som 3t po porode, mam uz len slabsie spinenie a tie obrovske vlozky mi trochu vadia..dik za info😀

laskonka_lasky
1. jún 2024

Ja hned po oboch porodoch normal menstruacne.

stellarstar
1. jún 2024

Nevidím problém používať normálne ms vložky

egonsk
1. jún 2024

kocur jak kocur, je tam dolezite iba aby nepretiekol.

viestta
1. jún 2024

@egonsk k akej trapnosti sa este znizis?

petamich
1. jún 2024

@egonsk pises na zaklade svojich skusenosti alebo si sa porodnika pytal? 🤷‍♀️

petamich
1. jún 2024

ja som mala tazsie hojenie, tak vtedy mi porodnik neodporucal tie klasicke, kvoli tomu, ze nie su priedusne (maju tu plastovu lepivu vrstvu), ku koncu uz potom ano aj obycajne

jablkovastrudla
1. jún 2024

Ja najskor poporodne alebo potom intimky, presne ako
@petamich pise preco.

domka222
1. jún 2024

Keďže som bola zošitá ako vrece,celý čas popôrodné kvôli priedušnosti

autor
1. jún 2024

Tiez mam nejake stehy, tak este vydrzim kym sa to celkom nezahoji.. nosim aj tie poporodne nohavicky nech to “dycha”.

autor
1. jún 2024

A take inkontinecne vlozky budu ok? Babka mi podonasala x baleni, co ma na predpis.

egonsk
1. jún 2024

@viestta co bolo trapne na pomenovani vlozky inak ako by tvoje blahorodie ocakavalo? Nie je to vulgarne a kazdy clovek vie o co sa jedna. Druha cast vety vravi o tom, na aky ucel tam je. Ci mas pocit, ze ich ucinkom je krasne hebka plet a belsie zuby?

viestta
1. jún 2024

@egonsk ak budes mat osobne skusenosti s vlozkami tak sa ozvi, lebo takto sa len strapnujes.

egonsk
1. jún 2024

@viestta mam aj osobne skusenosti, po operacii zlatej zily som si ich uzil takmer 3 mesiace nepretrzite.. A z pohladu zeny po porode s nastrihom a vacsim sitim som 2 krat take zazil kedze mam 2 deti (mali nad 4kg) a viem co som jej kupoval. Takze este nejaky komentar zmysluplny od teba? Ci tebe len vadi, ze som chlap, chapem.

viestta
1. jún 2024

@egonsk z pohladu zeny, ja z teba umrem...

viestta
1. jún 2024

@egonsk este dodam. Ja nebudem pisat "zmysluplne" komenty o polucii, pretoze to nemam odzite. A ty ked uz chces o vlozkach pisat, tak pouzi iny slovnik, pretoze to co si ty napisal je trapne, vyslovene trapne hodne pubertiaka a nie otca dvoch deti.

egonsk
1. jún 2024

@viestta ze niesi uzmiernena so slengovym slovnikom je tvoj problem a nie moj.
Podla obsahovej stylizacie autorky nema daleko od puberty, teda na rozdiel od teba sa ona na tom nemusela poburovat. Ale kolko ludi, tolko chuti. Zivot ide dalej, musime tu mat aj moralistov, co su najradsej, ked im nikto nevidi do hrnca 😉😁

autor
1. jún 2024

@egonsk nemam dakeko od puberty? Ako otec dvoch 4kg deti by si mohol vediet, ze riesim novorodenca a nie stylizaciu vety ty vlozkovy expert

egonsk
1. jún 2024

ja tam vidim, ze riesis vlozky a nie novorodenca (t.j. dieta). 😁😁😁