Sedimentácia a E-coli

8. mar 2022

Môže byt zvýšená sedimentacia krvi ak mi bolo súčasne diagnostikovane masívne e-coli v pošve ?

nataly233
8. mar 2022

Samozrejme 😉 ja som mala extrémne vysokú ale to už som bola v nemocnici hospitalizovaná

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
9. mar 2022

@nataly233 akú si mala ? Ja 54/70. Čo ti zistili

nataly233
9. mar 2022

124/70...potvrdili E-coli začalo zápalom močových ciest a vyostrilo do zápalu obličiek...3 dni som bola na infúzkach kým neprešli teploty a potom ešte som pokračovala antibiotikami v tabletách..plus musela som potom chodiť pravidelne na sono obličiek...no žiaľ zostala mi tam dáka jazva odvtedy...

nataly233
9. mar 2022

A zápal močových mám teraz pravidelne tak raz do mesiaca, že sa to vracia ...E-coli je hnusoba

autor
9. mar 2022

@nataly233 len ja nie v mocovom mechúri ale v pošve. Preto som sa pýtala či môže byt zvýšená sed.

autor
9. mar 2022

@nataly233
Tak v tomto ti viem poradiť . Ak si preliecena a nechceš aby sa ti to opakovalo kúp si Blocurima d manoza
https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/blo...
Je tam schéma na 5 dni a po nej hneď začni brat dlhodobo aj pól roka Blocurima URO plus. 1 sacik večer do vody , ale
k tomu musíš aj probiotika do posvy tieto sú výborne sú telu vlastne dlhodobo 1x tyzdenne tiež pól roka .
Blocurima zabera len na e-coli na iné baktérie nie , ak je opakovaný zápal mocoveho mechúra.
Môže sa ti to prenášať aj z posvy aj keď nemáš problémy gynekologicke a to máš potom taký kolotoč.

autor
9. mar 2022