Ružový výtok po užití Canestenu. Je to normálne?

kamillka100
6. nov 2010

ahojte, mam k vam otazku, prosim poradte mi, s manzelom sa snazim uz dlhsie o baba, nikdy som ziadne problemy nemala, ale teraz mi menstruacia meskala, ale predsa som ju dostala a ked mi skoncila, tak som mala svrbenie v posve, v lekarni mi poradili canestel tabletu a aby som aj kombinovala s mastou, ale po zavedeni tablety som na druhy den mala ruzovy vytok a pretrvava to uz 2-3 dni, je to normalne???dakujem za radu

stanca22
6. nov 2010

Ahoj, ja Ti môžem poradiť iba z vlastných skúseností, v lekárni Ti poradili dobre ale na budúce choď skôr k Tvojmu gynekológovi ako do lekárne, ten Ti kvalitnejšie predpíše 😉 Asi máš nejaký zápal, keď si schytala výtok a svrbí Ťa to ... ale výtok je úplne normálna vec ... len by si ho nemala mať stále a preto dostal takú farbu, bo sa z Teba vyplavuje svinstvo, ktoré tam nemá byť v Tvojom tele ... Mala by si ísť teda ku svojmu dokt., ak sa Ti to nenapraví po dožití tých tabletiek, je treba aby sme my ženy o seba dbali 😉 A ešte jedna rada, každý večer si to natieraj, ak máš teda k nim aj mastičku, mne dosť pomohla a neviem si ju vynachváliť 🙂 A posledná rada odo mňa nad zlato, podľa vlastných skúseností, choď buď do lekárne abo to by mali predávať skoro v každej drogérií, kúp si šampón LACTACYD FEMINA, každý večer sa osprchujem s týmto šampónom a po ňom si natri tou masťou s lekárne, parádna vecička, aspoň mne tak dobre pomohla na výtoky a už ich nemám !!! 😀 No to ale vieš, že každej žene môže ten šampón ináč zapôsobiť, však vyskúšaj raz a uvidíš ... 😉 Prajem príjemné zdravie a krásne, pohodlné milovanie s manželom, hlavne aby sa Vám to vytúžené miminko vydarilo !!! 😉 Ak dačo, spýtaj sa, rada Ti poradím, ak budem vedieť, Stanča 🙂