Rozhádzaný cyklus po kyretáži

23. jan 2021

Ahojte, prosim tie z vás, ktoré ste podstúpili kyretáž po potrate, kedy sa Vám dal cyklus do poriadku? Som polroka po kyrete a pekne mi to od vtedy skáče raz 29 inokedy 36. Začala som brat infolic a gynex, môže to byt tým? Dakujem za vaše skúsenosti!

mikasz
23. jan 2021

Osobnu skusenost s kyretom nemam, ale mne inofolic tiez rozhadzal cyklus.
Kamoska po MA pila alchemilkovy caj, skus pripadne ten. Ale poradila by som sa aj s dr.

katrinka233
24. jan 2021

Moja skusenost - po kyrete hned prvy mesiac prisiel menzes ako mal a odvtedy pravidelne. Asi stastie, neviem kolko to v priemere trva

dada337
26. jan 2021

Ja som po kyretazi 12/2019. Asi 3 cykli po som mala pravidelné, postupne sa mi to predlžovalo na 36 - 40 dní. 2x dokonca vyše 50 dní 😓 Snažíme sa o bábo naďalej, som po všetkých vyšetreniach, u gynekológa vždy všetko v poriadku. Momentálne beriem inofolic, D., Alchemikovy čaj a zatiaľ žiadne zlepšenie 🤷

autor
26. jan 2021

@dada337 ja presne to iste :( a predtým si ako rýchlo otehotnela? Budem ti držať palce nech sa to konečne podarí!

dada337
27. jan 2021

V roku 2019 v decembri 1x cca po roku, v 8 týždni kyret....potom 2 krát minuli rok v auguste spontánny abort. Už som po vyšetreniach tak už 2. mesiac sa snažíme ale tento mesiac som mala zase 9 dní spinenie tak teraz čakám na ms. Tak uvidíme či sa zadarí 😊 a ozaj idem aj ja ten gynex skúsiť 😊 a ďakujem aj ja vám držím palce ✊

viikkki
27. jan 2021

Keď som mala biochemické tehotenstvo 3 mesiace som mala potom anovulacny cyklus až na 4mesiac som otehotnela co skončilo potratom v 5tyzdni a potom hneď nato som otehotnela a skončilo potratom v 15 týždni..