Rozhádzaná mrcha a snažilkovanie

milaada
26. dec 2012

Babule možno to sem nepatrí ale s o babätko sa snažíme už 16 mesiacov a stále nič.Od vtedy sa mi úplne zmenil meštruačný cyklus,mrcha sa posúva aj o 7-10 dní raz neskôr,raz skôr a pred snažením som mala vždy 7 dni a dosť silné,teraz mám niekedy 4-5 dní jeden mesiac úplne slabulinké a ďalší mesiac strašne silné a bolestivé.u dr.je vraj všetko o.k. nevidí problém v otehotnení a vraj 16 mes.je nič!!!!Už prestávam veriť,že sa usmeje aj na nás šťastie...

cerez
26. dec 2012

Zisťoval aj ako ti nastupuje ovulácia? A čo hormonálny profil? Tým, že to máš nepravidelné, nemáš sa podľa čoho riadiť. Nesnažil sa ti dr. upraviť cyklus?

iwiny85
26. dec 2012

keď je u teba podla Dr, všetko ok tak čo u partnera ?

sisaha
26. dec 2012

@milaada tvoj dr uz po roku mal zacat riesit tvoju snahu otehotniet. Vysetrit ti minimalne hormonalny profil, urobit kompletne vytery (mykoplazmy, ureaplazmy...), folikulometriu... Na tvojom mieste zaujdem uz do CAR a necham vysetrit aj partnera. Tvoje vysetrenia ti spravia aj tam..

marthuska
26. dec 2012

@milaada @sisaha mas gynekologa len "predpisovaca HAK" alebo skutocneho odbornika z praxe? mam podobny problem, doktorka mi ani len krv nezobrala, vsak mam uz jedno dieta, a predsa MAM cyklus. co este chcem?? zobrala som kartu a sla k inemu doktorovi. ale nie som 2x spokojna... co pomoze? zmen doktora za skutocneho odbornika. ak mas dostatok financii, odporucam iscare, ferticent a pod, nebudes predsa cakat do 40ky... lebo ako som uz pisala, to ze mas cyklus, je jedna vec, aky je a co vlastne prebieha a ma prebiehat alebo co neprebieha, to nezistis ty ani tvoj doktor z rozhovoru... (je to zlozite, pokial nemas doktora v rodine alebo znameho.)

enigma7
26. dec 2012

meska mi ms 2dni... striedavo ma bolel mechur a je to uz 11dni co ma neberiem antibiotika... myslite ze tie atb mohli spospvit to ze sa mi oddialila ms. ? kedy treba zajst gyndovi aby mi dal inekciu na spustenie menzesu? nemam ani priznakh ms. ziadne bolenie bruska ani prsnikov. test som si robila 3,dni pred ocakavanou ms a negativny

prepacte ze narusam diskusiu

katinka4
26. dec 2012

@enigma7 skus urobit este jeden tes a ked bude negat. chod k dokimu. 😉

enigma7
26. dec 2012

@katinka4 no skusim a uvidiiim 🙂 neviem cely decemner bol zatazujuci aj ta choroba prechladnutie aj stresy boli nejake... uvidime co sa deje zase