Ribomunyl na podporu imunity - skúsenosti

justinka27
1. jún 2017

Dobry den, mate prosim vas niekto skusenosti s ribomunylom? Pomohol vasim drobcom, nemali vedlajsie ucinky? Dakujem

maminkasisa
1. jún 2017

moje deti ho uzivali, nemali vedlajsie ucinky, ale zeby im nejako extra pomohol sa nedá povedat.... este ideme na kontrolu do Smokovca, mozno nam nasadia inú liecbu... podla mna su tak často chorí ako pred začatím liečby...

justinka27
autor
1. jún 2017

@maminkasisa ...ahoj prosim vas a mali aj nejake vedlajsie ucinky?...som sa docitala ze niektore deticky mali teploty, bolesti bruska a po liecbe boli stale chori

justinka27
autor
1. jún 2017

@justinka27
@justinka27 ...sorry teraz som si vsimla ze nemali vedlajsie ucinky

maminkasisa
1. jún 2017

@justinka27 a už ho užívate, alebo len Vam nastavili liečbu? predpokladam, ze imunolog....

justinka27
autor
1. jún 2017

@maminkasisa ...ano imunolog nam ho dal dnes by sme mali zacat ale som napochybach....ze to funguje ako ockovanie🤔tolko tu je o tom popisane ze neviem kde je pravda

krokodil13
1. jún 2017

ahoj. nasi to tiez uzivaju. mala uz dve jesenne sezony, lebo ma znizenu imunitu. ani syn (5) ani dcerka (3) nemali ziadne vedlajsie ucinky. myslim si ze mala bola tuto jesen (ked ho uzivala uz druhu jesennu sezonu) tak obstojne casto chora, ziadne extremy ako ked bola male babatko, pod jeden rok mala 4x zapal priedusiek. syn nezacal byt s nastupom do skolky tiez nejak prilis casto chory. takze odporucam. funguje to ako senzibilizacia - imunitny system si zvyka na pozostatky najcastejsich "bacilov" ktore obsahuje ribomunyl, uci sa proti nim bojovat.

justinka27
autor
2. jún 2017

@krokodil13 ahoj nam ho dal imunolog kvoli opakujucej sa laringytide antibitika neberieme nejako moc, myslite ze by nam zisili v krvnych testoch , ze sme to neuzivali?

maminkasisa
2. jún 2017

aj my sme mavali laryngitídy, minulá zima, to bolo velmi zle, v oktobri sme zacali s rybomunilom a to zase mozem povedat, ze sa to velmi zlepsilo....naozaj,tuto zimu asi len 2 x.... my sme mali oslabenu imunitiu a velmi caste zapaly dychacich ciest, a v tomto som nevidela zlepsenie...