Renol, Grepofit, Probiosan inovum - skúsenosti

pikuli
20. nov 2020

Ahojte máte skúsenosti s energy prípravkami??
Na močové cesty a na zahustení žlč?

mogaa
20. nov 2020

@pikuli Renol je hlavne na obličky a močový mechúr, Grepofit máš pri chorobe, Probiosan inovum - sú myslím že probiotiká a humánna zmes na prečistenie hrubého čreva....Inak Energy prípravky sú fajn, pozri si hlavne leták každého prípravku tam máš presne vypísané na ktorú oblasť sa zameriava......Je to zmes z byliniek, čiže väčšinou nie je zameraná len na 1oblasť - napr. Renol sú v ňom močopudné bylinky, ale je a jčistiaci takže je aj na podporu imunity a môže pomôcť aj vysokom krvnom tlaku(ak je krvný tlak vysoký pre problém s nadobličkami)...

pikuli
autor
20. nov 2020

@mogaa ďakujem, a mimochodom, si už skúsila ich, či?

mogaa
20. nov 2020

@pikuli Renol berie teraz mamina asi 3balenie....dôležité je brať tri týždne-týždeň prestávka potom pokračovať....záleží kvôli čomu ho berieš....ak časté zápaly močového mechúra tak 1-2balenia by mali stačiť na preliečenie.....my z Energy prípravky berieme, nie stále, ale sporadicky pri probléme....ono sú tú bylinky, žiadny zázračný prípravok....pri akútnom probléme sa berú vyššie dávky, pri chronickom menšie dávky a užíva sa dlhšie.....bud pol hodinu pred jedlom alebo hodinu po jedle a veľa piť čistej vody....

pikuli
autor
20. nov 2020

@mogaa akože ja som už skušala napriklad regalen,, ten bol veľmi dobrý..
vieš lekári do mne pchali všelijake antibiotika a teraz mám žlčnikové problemi.. antibiotika v žiadnom pripade nemôžem brať. a tie bolesti ohľadom močovej rúre idú mi na nervy.. preto by som chcela vedieť či mi pomôžui.. renol k tomu grepofit a probiosan inovum

mogaa
20. nov 2020

@pikuli na močový mechúr ano, tam je pravdepodobne zápal....alebo je možné že si mala žlčníkové kamene a tie ako sa vylučovali mohli podráždiť močový mechúr (veľkosťou)a ten teraz bolí...ne preliečenie pri častých opakujúcich sa zápalov močových ciest je Renol výborný, švagrovi pomáhal na zvýšený krvný tlak, mamina ho teraz berie na lepšiu činnosť obličiek...čo sa týka zloženia máš tam bylinky ako napr.vres,zlatobyľ, palina,kapucínka.......čiže močopudné a protizápalové

mogaa
20. nov 2020

@pikuli neviem či ich máš z klubu Energy alebo z lekárne, ale nezačínaj hneď najvyšším dávkovaním, aby nenastala reverzná reakcia.....ak si bola priamo v klube(predajni)Energy tam ti asi povedali dávkovanie....reverzná rekcia je prechodné zhoršenie stavu, vtedy treba dávkovanie znížiť......aby sa predišlo reverzným reakciám tak sa najskôr dávajú minimálne dávky a postupne zvyšuješ....

abbies
20. nov 2020

ja mám len dobré skúsenosti, ale odporúčam sa priamo u nich informovať. ja som chodila na merania a aj som brala ich prípravky, na niekoľko rokov som sa zbavila alergie.

pikuli
autor
20. nov 2020

@abbies tak čo by si mi odporúčala na močové cesty a bolesť žlčníka.. akože ja som nemala kameň.. len teraz mám zahustený žlč.. nefunguje tak ako by mal..

abbies
20. nov 2020

@pikuli to ja neviem. Ja som vzdy uzivala to, co mi vyslo z ich merani a tak, ako mi kazali. Jedine, co uzivame sami je vironal detom 1 kv. denne a nebyvaju chori, na prezratie regalen, na striekanie do bolaveho krku grepofit sprej a preventivne nam striekam na oblecko spiron. Ak nahodou aj ochorieme, hlavne deti, trva to tak 2-3 dni a su fit

kawasakier6n
26. dec 2020

@pikuli ahoj ja som mala 2x do mesiaca zapal s krvou v moci ATB nepomahali ani kapucinka ani nic proste..blokurimu som tiez pila..cista zufalost..tak som skusila renol,grepofit a pila specialny caj piedra ci akk sa vola a akoze neviem ci nahoda ale veeeelmi sa mi ulavilo..vela dievcat to tu tiez odporucalo..a gynex sa uziva ked sa nedari otehotniet..nam sa nedari tak asi skusim aj to 😊