Redukcia prsníkov

pslahorova
2. okt 2017

Zdravim vsetky damy, ktore su po redukcii alebo nad nou uvazuju.
Uvitam Vase nazory, rady, skusenosti ohladne tohto zakroku.
Sama uz dlhsiu dobu uvazujem o redukcii kedze po tehotenstvach ( i napriek zhodenej vahe) mam stale velke prsia ,z velkosti J som momentalne na H obvod mam cely zivot ten isty 85.
O tom aky problem je kupit si podprsenky ktora by mi sadla
hovorit nebudem,jednoducho je to pre mna problem a velky.Dostupne velkosti sice su ale strihovo mi sedi mozno jedna ak vojdem do obchodu zo spodnym
pradlom,nielen ze predavacka sa ma od zaciatku snazi presvedcit ze taku velkost nemam! Co mi do chuti nepridava, a kojenecke kupim skor ale uprimne nehodlam nosit do konca zivota kojenecke podprsenky.
Bolia ma ramena,chrbat,priserne sa potim pod prsiami...kto ma velke prsia vie o com pisem.Bez podprsenky sa zije tazko,nemozem
ani pobehnut za detmi,pretoze ich mam tazke, musim sa drzat inak to proste nejde.A syn je neriadena strela takze je to velmi “prijemne” a zial komicke behat za nim vonku a drzat si prsia...
Aby som sa vratila k redukcii prsnikov,ma niekto skusenosti s preplatenim zakroku poistovnou? Vraj je aj takato moznost, nakolko samotna operacia nieje lacna.
A dalsia pre mna dolezita otazka: Dobry odbornik na SK?

Poprosim
vyjadrujte sa len damy, ktore mate skusenosti alebo konkretny problem.

Dakujem

pslahorova
autor
2. okt 2017

@pslahorova Este drobnost, moja velkost bola vzdy 85 D.

bosoriak
2. okt 2017

@pslahorova skusenost nemam, ale najlepsie bude ak sa obratis na konkretneho odbornika. Ani tisic inych skusenosti nevynahradi vlastny pocit. Skus si pogooglit kliniky plastickej chirurgie v okoli a pripadne napis do svojej zdravotnej poistovne. Budes mat infosky z prvej ruky a vyhnes sa informaciam jedna pani povedala. Pripadne existuje portal lekar.sk, kde si vyhladas napr. Lekarov podla odbornosti a k nim najdes info od pacientov.
Drzim palce.

vaneska
2. okt 2017