Ráno som mala žltý moč

jessif
16. máj 2024

Ahojte možno to je blbé ale račej sa opýtať skúsenejších dnes ráno som šla na wc a mala som žltý moc farbe citróna neberiem absolútne žiadne lieky ani vitamíny neviem či to je bežné alebo sa začať obávať a ísť to riešiť

minenkak
16. máj 2024

@jessif Farba moču – moč má byť číry, bledožltej farby (od slamovožltej až po bledohnedú). Farbu moču môžu meniť niektoré lieky (vitamín B2), červená repa či farebné limonády. infekcia Pseudomonas a. Zápach moču – moč má typický, mierny aromatický zápach, ktorý môže u detí chýbať

jessif
autor
16. máj 2024

@minenkak nemá to zápach a nič také nepoužívam červenú repu už vôbec a ani farebné limonády pijem iba čistú vodu a zápal ťažko kúpem sa každý deň nič ma nepáli ani nesrbi preto sa pýtam

januska12323
16. máj 2024

Ráno má väčšiu koncentráciu, sleduj aký je cez deň a veľa pi.

minenkak
16. máj 2024

@jessif tak potom si mimozemšťan alebo novorodenec

senan
16. máj 2024

Aj ja maam kazde rano zlty moc, pretoze je proste rano a celu noc si nepila ani nebola niekolko hodin na wecku to je normalne. Pocas dna ked dost pijes a chodis cikat sa ti to upravuje. To si si doteraz nevsimla?

rozculena
16. máj 2024

a akú farbu chceš?

bronik89
16. máj 2024

je uplne bezne, ze mavas rano tmavsi moc, vsak celu noc nepijes. a tak to skutocne aj funguje - cim menej pijes, tym byva moc tmavsi. je to ok, nemyslim si, ze je to nieco vazne, hlavne si to treba sledovat priebezne aj pocas dna, nie len rano.

jessif
autor
16. máj 2024

@minenkak ako fakt urážky?? Normálne slušne som sa opýtala nechápem ľudí ktorých to nezaujíma tak odpisuju

jessif
autor
16. máj 2024

@senan práveže ja pijem celú noc vodu lebo sa budím kvôli smädu a nemala som až taký silný moč

minenkak
16. máj 2024

@jessif aké urážky máš normálny moc len vymýšľaš

rozculena
16. máj 2024

@jessif budiť sa kvôli smädu nie je normálne.Nemáš diabetes?

jessif
autor
16. máj 2024

@minenkak nevymyslam nič a nepríde mi normálny taky zlty ako citrón moč a keď niekomu napíšeš že je mimozemšťan je to urážka

jessif
autor
16. máj 2024

@rozculena nie žiadne lieky ani nič

minenkak
16. máj 2024

@jessif tak sa úraz keď chceš

kulumulu123
16. máj 2024

@jessif ak nebol zeleny je to eate stale v norme 🤦‍♀️🤦‍♀️

alex49
16. máj 2024

Chod k lekárke a nech ta otestuje na cukrovku, v noci sa ma späť a nie budiť na smäd. Ak cez deň piješ normálne, nemáš prečo byť v noci smadna.

jessif
autor
16. máj 2024

@alex49 ja pijem aj cez deň dosť ale najviac v noci

rozculena
16. máj 2024

@jessif toto nie je dobré,choď k obvodnej,možno máš cukrovku

oriesocek
17. máj 2024

to vyzera realne na cukrovku, v noci sa spi a nema sa pit. moc je prirodzene zlty, dokoca po noci aj tvavsie zlty (oranzovy)... svetlo zly do priesvitna je iba, ked extremne vela pijes....

iwesska
17. máj 2024

No tak potom je vacsi problem to budenie sa na smad ako farba mocu. Evidentne mas cukrovku.

jessif
autor
19. máj 2024

@oriesocek ono to nebolo ako normálny moc ale v takej silnej farbe ako citrón

maxalla
19. máj 2024

Autorka a nejedla si den predtym vela mrkvy? Ale ak by sa mi nieco na tom nepozdavalo, spomenula by som to lekarovi pri najblizsej preventivke, nech ta pre istotu poriadne vysetri.