Rakovina vaječníkov a snažilkovanie

9adka9
19. feb 2015

Ahojte,chcem sa spýtať ci náhodou neviete nieco blizsie o tejto pliage. Minule som pozerala toho slávneho amerického DR.Oz - a a tam bola o tom rec. Nevenovala som tomu pozornost,ale dnes po sone mi to zacalo vrtat v hlave. Snazime sa uz par rokov otehotniet, diagnostikovali mi PCOS....no bola som na drillingu a atd... a dnes mi doki povedal,ze vajecniku su trochen zvacsene,co je prvy priznak, druhy je plynatost,naduvanie,hnačka,zápcha ... aj tym trpim, treti časté močenie aj to mám ...atd ... no je tam toho dost moze aj nemusi to byt tym. Bolo by hlupe ist s tym za gynekologom? Ake testy by sa robili?

jaruska8
19. feb 2015

@9adka9 Ahoj, pozri, nie som lekárka. No radšej stresovať, ako ľutovať. Za opýtanie nič nedáš. Zoberie ti krv na onkomarkery. Potom by sa uvidelo. Verím, že je to len planý poplach. Inak, odkedy máš problémy, ktoré popisuješ?

tova
20. feb 2015

a ty si mu to vsetko nespominala?

9adka9
autor
20. feb 2015

@jaruska8 Odkedy presne ani neviem...dlhsiu dobu ..pred rokom a dvomi mesiacmi som bola na drilingu,tak by borci jadan zbadali ...
@tova nejak ma to nenapadlo ...len ovulacia mi behala po rozume....nabuduce idem na krv tak to spomeniem

9adka9
autor
26. feb 2015

@tova
@jaruska8 Baby tak rakovina to neki, ale INtoleracia lepku a mliecnych produktov...

hastr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz