Rada ohľadom Inofolicu

17. feb 2023

ahojte som tu nova a chcem sa len poradit ohladom inofolicu, mam pcos a dlhsie som bez menzesu, lekar mi odprucil inofolic Zacala som ho uzivat v januari a prisla mi konecne ms, no neviem ci to bola ms proste len tak jeden den a po utreti, ale bolesti ako menzes..moze to byt pri tejto diagnoze ???..

stellarstar
17. feb 2023

Ja mám tiež pco a ms si zas chodí jak sa jej zachce, momentálne mi mešká už 62 dni 🤦‍♀️ ale áno môžeš mať také jednodňové alebo si mala ovu a mala si ovu špinenie. Mne tiež dnes došiel inozitol od pondelka začínam užívať

autor
17. feb 2023

@stellarstar a zvykla uz aj vynechat viac ako dva mesiace?

stellarstar
17. feb 2023

Jasne pred rokom či dvoma mi meskala aj 4m. Mne vždy prišla presne, sem tam meškala mesiac. Ale uz pomaly 2 r mi blbne a chodí jak sa jej zachce. Presne odvtedy co som na kovid očko a prekonala kovid

autor
17. feb 2023

@stellarstar ja toto iste..ockovanie potom kovid a odvtedy menzes nikde sem tam spinenie a teraz v januari dosla po vyse pol roku taka slaba uplne len vdaka infolicu

stellarstar
17. feb 2023

Inofolic užívaj ďalej klidne ten aj mne vtedy pomohol a preto som to teraz zas objednala lebo mne radšej toto ako hormóny a hormóny moc nechcem

autor
17. feb 2023

@stellarstar mne bol robeny hp a vraj musim uzivat hormony ale tie som nebrala tak menzes prestal chodit..a do toho samozrejme som mala covid a dve davky pfizeru

stellarstar
17. feb 2023

Ja zas hormóny nesmiem keďže mam poruchu zrážanlivosti krvi a ja som nikdy na tie hormóny nebola. 2x v živote som užívala Mastodynon a vďaka tomu som mala veľa rokov pravidelnú ms. A teraz 4 dávky očko a covid a už zas šibe ms. Sivé už nie som najmladšia ( mám nad 40 ) a nepotrebujem ms mat pravidelne ale dosť mi vadí keď mi mešká vyše 3 - 4 m.

autor
17. feb 2023

ten mastodynon je taky zazrak?

stellarstar
17. feb 2023

Mne ho pred vyše 20 r predpísal gyn na nepravidelnu ms. Užila som celu fľašku a ms som mala odvtedy napriek pco a zníženej fukncii štítnej žľazy pravidelnú až 10 r. Potom som bola operovana na bedrový klb a ms nejak zblba. Tak som si potom kúpila vo forme tabletiek ( v at dostať tabletky bez receptu a na sk kvapky ale len s receptom) a ďalších ca 10 r som mala pravidelne
Takže áno za mna Mastodynon je zázrak

aliaray1
17. feb 2023

Mne na zacinajuce PCOS lekar poradil inofolic + indol 3c forte a za 2 mes.uzivania nic, bolo po nich. Mam aj mensi problem so SZ (hypofunkcia), beriem 88 mcg euthyrox. A menzes ako hodinky. Inak otehotniet sme sa ani nesnazili...raz sme si nedali pozor a...mame nadherne zdrave dievcatko. Len pocas tehotenstva sa musi indol3c uz vysadit.

mimi410
20. feb 2023

A čo vám lekár odporučil na Pcos? Ak by ste mali záujem riešiť to tradičnou čínskou medicínou poradila by som vám ako na to. Mne to nielenže pomohlo na Pcos ale aj na chronicky zapal močových ciest.

ana_ko14
21. aug 2024

Moja kamarátka na PCOS brala indonal forte, jej to pomohlo