Prvá menštruácia po kyretáži

levicat
4. mar 2021

Ahojte baby pred par týždňami som mala spontánny potrat museli mi robiť kyret a teraz som dostala prvú menštruáciu a veľmi krvacam. Menzes mam 6 deň a dnes chodím už kazdu hodinu meniť vlozku( prepáčte za výraz) mam pocit ze to niekedy prúdom ide a pred chvíľou išiel so mňa dosť veľký kus. Už uvažujem pohotovosť 🤦‍♀️ ak by mal niekto podobnú skúsenosť🙈 začínam mam strach ze zas bude kyret. Mala to niektorá? Ďakujem

liiiiii
4. mar 2021

@levicat Ahoj. Nemám síce skúsenosti, ale toto znie fakt desivo. Určite zájdi na pohotovosť pre istotu. Držím palce

lucia851
4. mar 2021

To by si mala ísť na pohotovosť ja som síce nepotratila ale museli mi robiť kyretaz a potom som mala hrozne silný menzes a nechcel skončiť tak som musela ísť na pohotovosť a robili mi zas kyretaz a potom už dobre

majamat
4. mar 2021

ja si uz nepamatam,a ku m som mala po kyrete,a le urxite to nebolo take zle. cize radsej an pohotovost.

jaja8_9
4. mar 2021

@levicat moja prvá po potrate a následne po kyretazi bola fakt silná a veľmi bolestivá ale u teba to trvá už dosť dlho

levicat
autor
4. mar 2021

@levicat niekde som čítala s pred roka že je to normálneuvidím do rána ako mi bude
@lucia851 tomuto som sa chcela vyhnúť 🙈
@jaja8_9 ved práve ja som čakala ze konečne skončí a ona sa ešte viac rozbehla. A tie kŕče od začiatku strašne.

jaga18
4. mar 2021

Ahoj, ja som to mala po kyrete detto. Už som zvažovala pohotovosť, ale 7 deň bol už lepší a po 8. dni akoby utalo a zo dňa na deň mi menzes skončil

kiwinetta
4. mar 2021

@levicat ja som taktiez velmi krvacala na 4 den som sla k lekarke a pichli mi inekciu na zastavenie krvacania tiez to bolo velmi silne. Ja by som necakala a zajtra sla svojej lekarke ako akutny pripad iste ta uprednostnia

levicat
autor
5. mar 2021

@levicat baby dnes je to trochu lepšie doktora svojho mam 170km 🙈 som sa sťahovala ale ešte nemám prehodeného. A nový ma zoberie asi len od prvého 🤦‍♀️

liiiiii
5. mar 2021

@levicat skús predsa len zavolať nejakému novému, tam, kde teraz bývaš, či ťa nevezme aj teraz. S takými vecami nie je sranda. Mňa nový lekár bral uprostred mesiaca bez problémov. 🙂 Veľa šťastia. 🙂

levicat
autor
6. mar 2021

@liiiiii ďakujem začala som brat ascorutin uvidím čo to do večera urobí. Ak tak idem na pohotovosť moc sa mi tam nechce lebo sa bojím kyretu 🙈

zitulina
6. mar 2021

Ja som mala tak isto ako ty a ešte pol roka každý mesiac taký silný až 7- 8 dni.

levicat
autor
6. mar 2021

@zitulina dúfam ze nie idem začať piť alchemilku nech sa to úpravy.

liiiiii
8. mar 2021

@levicat Držím ti palce, aby si nemusela ísť zasa na zákrok. 🙂

levicat
autor
8. mar 2021

@levicat ahojte tak som predsa skončila v nemocnici som po kyrete a mam zápal maternice.

majamat
9. mar 2021

@levicat skore zotavenie. zapal maternice je dost bolestivy, hlavne, ze sa na to prislo

liiiiii
10. mar 2021

@levicat Ach, tak to ma mrzí. Skoré zotavenie prajem aj ja. Drž sa

levicat
autor
28. mar 2021

@levicat ahojte tak som nakoniec skončila na kyretazi pridala sa teplota tak som šla na pohotovosť.