Pruh v slabine

toffifee0902
10. okt 2022

Dievčatá ako je vážny pruh v slabine ? Môj 4r syn má opuch na jednej strane ako ma pipik ,vyzerá to ako keby tam mal vodou napučané , ... zatiaľ to nie je vidno , treba sa lepšie pozrieť. Strašne ma to trápi lebo sa bojím ci to treba hneď operovať. Ako akútne ste to riešili ak ste mali rovnaký problém? :(

zuzzinkaa
10. okt 2022

@toffifee0902 asi nepotešim, no ja mám dievčatko a pruh v slabine mala operovaným akútne v troch mesiacoch v plnej anestéze. Bohužiaľ jej do pruhu vbiehal vaječník a mohla o neho prísť keby to neoperovali hneď. Ja si myslím, že hoci máš chlapca tak aj tak to neodkladať a vyriešiť lekára. Chirurg ti povie čo s tým treba robiť. Držím palce 💪

zuzzinkaa
10. okt 2022

@toffifee0902 a teda na otázku ako akútne to riešiť je odpoveď hneď. Až teraz som asi pochopila že si s tým nebola ešte asi ani u obvoďacky. Takze ráno smer obvodný lekár...

toffifee0902
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
toffifee0902
autor
10. okt 2022

@zuzzinkaa opuch mal pred 3 dňami, zatiaľ ho nemal . Skôr som mala na mysli ako akútne ste to riešili operáciou, či sa dalo počkať rok dva , alebo sa to hneď operovalo.

trgypadl
10. okt 2022

@toffifee0902 navstiv co najskor pediatra, pokial to nie je akutny stav s bolesťami