Prsia po tehotenstve

15. feb 2023

Je pravda že nosením dobrej podprsenky v tehotenstve prsia nebudú také zničené?
Ale odporúčate?
Sú aj cviky ktoré aspoň trocha zaručia že nebudú úplne iné po tehotenstve?
Ďakujem

petamich
15. feb 2023

mam za sebou jedno tehotenstvo, prsia su presne take iste ako pred porodom (pred tym dokopy nic a potom dokopy nic) a to som pribrala 23 kg a kojila rok 🙂 takze asi je to individualne a zalezi aj kolko tehotenstiev

cele tehotenstvo som nosila podprsenky co pred tym az ku koncu som nosila radsej braletky alebo nevystuzene a potom podprsenky na dojcenie alebo opat braletky (kedze prsia ako prisli, tak odisli), cize nic specialne ani vynimocne

miadi
15. feb 2023

Nenosila som podprdu v teho ani pocas kojenia Mala som velmi citlive bradavky kojila som roky 2deti pocas kojenia sa zvacsili o 2cisla ale inak sa im nic nestalo. ( az na bradavky z tych su cumle) Su skoro rovnake ako pred 8r . Ale videla som jednu zenu ktorej sa po kojeni jedno prso zmensilo a druhe ostalo velke 😅co je Podla mna ojedinela vec ( nejake video na fb a prekvapivo vela zien sa tam naslo ze to poznaju 😱) lenze stym ti Podla mna podprda nepomoze bude ako bude .

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelca84
15. feb 2023

Znicene? Mne ostali uplne rovnake, mam ich stale pevne aj ked nemam podprsenku. Kojila som pol roka. Podla mna je to skor o predispoziciach.