Prsia po pôrode

22. nov 2023

Niečo by ma zaujímalo. Poznám ženu ktorá mala veľmi malé prsia, ba až žiadne. Počas tehotenstva sa celkom dosť zväčšili, a a už ubehlo cca 9 mesiacov po pôrode (ona už dlhšie nekoji) a prsia sú stále veľké. Ani neovisli teda aspoň to tak vyzerá. Ako je to možné? Je teda možné že my ženy s malými prsiami ich po pôrode možme mať pekne väčšie už natrvalo alebo sa jej to ešte môže zmeniť?

h2
22. nov 2023

Mala som to rovnako, teda, neviem, ako narástli tej tvojej známej, mne zase až tak nie, ale som spokojná. Predtým hruď takmer plochá, teraz už aspoň nejaké prsia mám. A tiež ich nemám ovisnuté. 😃

barbora0308
22. nov 2023

A potom som tu ja, co ma podla mna po porode este mensie ako pred 😅 a to som si myslela, ze mensie byt uz ani nemozu 😑...

rebrambora
22. nov 2023

Ano ostali vacsie, zmenil sa trosku tvar, ale nepovedala by som, ze ostali vyslovene ovisnute.
Musim ale dodat, ze prsia si uz minimalne 15 rokov pravidelne kremujem a masirujem, pocas tehotenstiev a kojenia 3x viac.

tana85
22. nov 2023

nenarastli :D len na ten cas, kedy som kojila, potom zase naspat ako boli predtym, len tak trochu maksie. ale je mi to fuk

nikha2809
22. nov 2023

@rebrambora ja som si ich hádam ani len raz v živote nekremovala a nemasirovala a mám ich rovnaké po dvoch deťoch ako predtým.Podla mňa je to genetika, rovnako ako strie

nevenka
22. nov 2023

No, ja som mala velke a este aj narastli. A poznaju uz gravitaciu. 4 deti, 4 kriziky na krku....

janickacrazy
22. nov 2023

No mne sa zvačšili len počas tehu a kojenia a potom boli ešte také vačšie cca 3 mesiace po dokojení, potom veľkosť cca ako pred tehotenstvom. Ale podotýkam, že medzičas som aj schudla na svoju povodnú váhu. Lebo poznám ženy, čo sa im zvačšili prsia po porode, ale tým ženám aj ostali nejaké tie kilá navyše. Ale ja som spokojná, sú síce menšie, ale mám 3 deti a 46 rokov a stále si držia svoj tvar ako za mladi, tak sa nesťažujem.

januska12323
22. nov 2023

To je individuálne.

0silvia0
22. nov 2023

je to genetika. Moja kolegyňa mala malé a po deťoch a vekom má až príliš veľké. Niekto má malé a po deťoch ešte menšie, niekto také isté a niekomu zostanú trocha väčšie.
Ja som mala malé, pri kojení len trocha zväčšené, a to som kojila veľa a dlho a po kojení sa mi vrátili do pôvodného stavu bez ovisnutia.

elenka.k
22. nov 2023

tak ja som hádam pred pôrodom mala: - 0 / ak sa vôbec dá tomu povedať, že je to veľkosť 😝 / pre predstavu: lentilky pod kobercom,
po 2 pôrodoch a teraz stále po 15 r. mám
č. D 🙈 nekojila som, a áno jasné, že visia trochu, aj strie sú, veď som bola ako palica predtým.
Dr. mi povedala, že moja koža - stratila elasticitu , proste genetika.

cookie29
22. nov 2023

kamoska mala ceresnicky a po 3 kojenych detoch je plocha a rovna... takze ono je to otazka genov

kacena4
22. nov 2023

neviem ako u inych, ale ja som pri prvom mala A, po 3 dietati mam C a prsia ako 20tnicka (vyjadrenie sestricky na mamografiia)