Problémy so zvlhnutím

20. dec 2023

Dobrý deň dámy. Mám taký problém, do prvého sexu s partnerom som dokázala zdravo zvlhnúť (pardon za vyraz, nebiem ako ho nahradiť)
Avšak od kedy sme mali sex, som stále sucha. Priťahuje ma, je pre mňa nádherný a je perfektny milenec, vztah mame super. Tieto info podotýkam len za to, že takéto chybičky krásy za tým
Nie sú..
len proste žiadna vlhkosť .. prosím porsdte, čo za tým môže byt ? Mám z toho stresy..

anjelicek26
20. dec 2023

Tak ked to nejde prirodzene ani pri dlhsej predohre, tak pouzijete gel... ja v tom nejaku dramu nevidim, ani by som nejaku chybu nehladala... pocas cyklu a v ramci plodnych-neplodnych dni proste zvlhnes rychlejsie alebo menej rychlo, je to prirodzene a u niektorych zien proste vyraznejsi rozdiel ako u inych...

lindus_esterka
20. dec 2023

Predohra je dostatocna? Nemas daky psychicky/mentalny blok? Ak je všetko ok, tak kupte lubrikant, ved to nie je hanba

autor
20. dec 2023

@lindus_esterka no.. raz ešte v dávnom predošlom vzťahu po 3 rokoch som uz nevlhla samozrejme ako na zacisrku a vtedajší partner ma za to v podstate vysmial, a porovnával ma s inými ženami.. ze u nich by takéto nezažil a pod..

Od vtedy mám strach že “čo keď nezvlhnem” neviem sa sústrediť na predohru, na bozky. Vôbec nie som uvoľnená.. neviem čo s tým

lindus_esterka
20. dec 2023

@autorka ak je terajsi vztah este čerstvý tak asi len pockat. Cim si budete blizsi tym sa budes pri nom vediet viac uvoľniť a problem snad postupne zmizne sam. Dovtedy by som to riesila tym lubrikantom. Ked sa na to budes citit, tak priatelovi narovinu povedz dovod, ak je normalny tak sa bude snazit byt napomocny. Drzim palce 🙂