Problémy s bruchom

deluxe86
14. okt 2016

Dobrý den prajem,
Pisem uz aj sem, lebo neviem, odkial by som uz mohla dostat odpoved na svoje zdravotne problemy. Pred 4 mesiacmi som mala tesne den pred menstruaciou take krce, ze som grgala aspon 200 krat, potom vracanie, krce, nevedela som vstat, no krce neboli dole ako pri menzese, ale normalne hore pod lavym rebrom a citila som to tak, ako by som zhltla spuuustu vzduchu a nie a nie von ani z hora ani z dola. Na druhy mesiac zase to iste, na treti mesiac som mala krce v strede menzesu, a na stvrty mesiac len tak - nie pri menzese. Krce a grganie zvycajne trvaju 2,5-3,5 hodiny a 2krat sme uz boli aj na pohotovosti, lebo som uz nezvladala bolesti. Bola som u gastraca, endoskopia, nic sa nepreukazalo, 99% nie som celiakticka, podla dr. je to endometrioza v bruchu hore. Bola som u gynekologa, podla nich tam nemam nic, endometrioza nemoze byt hore. Poslali ma ku neurologovi, ze je to od chrbtice, nic pravdaze nenasiel. V poslednych 2 mesiacoch som bola 3x na sone, nikdo nic nenasiel. Bolest sa presunula zo spod rebier na lavej strane na pravu stranu dole, okolo pupka. Nie je to slepe crevo, ani zlcnik. Ked ma poslali na rentgen na neurologii, a spravili mi fotku z krcnej chrbtice, tak som si vsimla, ze na tom mieste, kde ma zvykne bolievat, su biele flaky. Spytala som sa dr. ze co to moze byt, a on povedal ze vzduch. Aj ja to tak citim, ze mam v sebe vela vzduchu ked mam problemy s bruchom, ale ze od coho, ked uz nic nejem take, co by nafukovalo, a preco to prave vypukne v den pred menzesom, tak to nechapem. Ked si lahnem na chrbat, a potlacim si brucho okolo pupka, tak ma to tam nieco boli. Pri sexe ma boli tiez ta strana a je mi to velmi neprijemne.Mali ste uz niektora nieco podobne? Dakujem pekne aj za precitanie.

janinah
14. okt 2016

Nemali...a písať ti tu môžu len špekulácie,treba to ďalej vyšetrovať,zmeniť lekárov....