Problémy s bolestivým cyklom

4. sep 2023

Ahojte…je tu niekto kto trpí bolestivou ovuláciou (ako podráždené slepé črevo) až občas nevoľno, silným PMS - bolesti hlavy, podbruška, krížov, nervozita tak 4-5 dní pred menštruaciou a do toho tesne pred menštruaciou a počas mi nezaberajú žiadne lieky len čas - som tých prvých 5 dní slabá, občas nevolnosti, točenie hlavy, pocit ako pri chripke a vysokej teplote a bolesti podbruška ktoré paralyzujú celé telo.
Čo vám zistili? K lekarovi sa chystám, veľmi dlho som už nebola…

autor
4. sep 2023

Pardon nie prvých 5dní menštruacie ale 5hodin… potom mám pocit akoby zabrali lieky aj keď asi to je už časom

caramelfrappe
4. sep 2023

ahoj, kazda zena preziva menstruaciu inak. dokonca ju ta ista zena preziva raz lepsie, raz horsie. niektore zeny aj zvracaju. a je to normalne, pri menstruacii prechadza nase telo hormonalnymi zmenami, takze niet sa comu cudovat. takze lekara kludne navstiv ale podla mna su toto priznaky normalnej menstruacie. ak sa mylim tak ma niekto opravte prosim

kulumulu123
5. sep 2023

Ahoj ja som mavala prvy den take krceze po 2detoch si ich dovolim prirovnat k porodu uplne nepouzitelna som bola...
Nezistili mi nic, ale sama som prisla na to ze musim nosit papuce doma (mame vsade dlazbu) aj napriek podlahovemu kureniu ked necitim chlad na nohy... Ked ozaj poctivo tie papuce nosim tak ani neviem kedy ovulujem alebo mam menzes, staci ze par dni beham na boso a som presne tam kde som bola predym... Skus to 1-2 mesiace takto uvidis mna toto zistenie dost sokovalo ue ako ako malo staci k uplnej pohode v zivote 🤷‍♀️

diankadop
6. sep 2023

Mavam tiez, tak dva tri dni. Ale mne od bolesti nastastie pomoze Cetalgen, ze mi ulavi a mam klud.
Ale nemala som to takto zakazdym, kedysi uplne bez problemov, to posledne obdobie to tak nejako tazsie zvladam, tiez prejavy ako menzes.

micha1linka
13. sep 2023

ahojte. tieto problemy trapia aj mna a mam pocit, ze z mesiaca na mesiac je to horsie, aj pocas ovulacie mam bolesti, pred menzesom dva dni by som tiez najradsej z koze vyskocila, neviem co sa mi to tak rapidne mohlo zmenit, ze to teraz takto prezivam 😠