Problémy po umelom prerušení tehotenstva

mamina69
23. mar 2019

kocky som 5 dni po UPT ale mam stale priznaky tehu bola som v 6tt. po UPT som nekrvacala nemala som nejake extra bolesti ale stale mam citlive prsia maximalne velmi, vytok a krvacaju mi dasna. myslite si ze je to v poriadku? mate niektora skusenosti? myslitw si ze ani to ze som nekrvacala nevadi? dakujem

mamina69
autor
24. mar 2019

@mamina69 kocky fakt nikto?

ivankalaco
24. mar 2019

@mamina69 Ja som potratila v 12 týždni, 7 týždni, 6 týždni a v 5 týždni a vždy som mala ešte nejaký čas tehotenské príznaky.. chvíľu to trvá, kým sa telo s tým vyrovná, teda to je môj názor.. Krvácať veľmi nemusíš, ja som prvé dva razy málo krvácala, nemusíš mať ani bolesti maternice..

mamina69
autor
24. mar 2019

@ivankalaco a cca dokedy to moze trvat take priznaky?

ivankalaco
24. mar 2019

@mamina69 Podľa mňa aj 2 - 3 týždne..

mamina69
autor
24. mar 2019

@ivankalaco cize myslis ze je to v poriadku?

ivankalaco
24. mar 2019

@mamina69 Ja si myslím, že áno a ak sa ti niečo nebude pozdávať, tak radšej choď k svojmu gynekológovi na vyšetrenie.

smokenakova
30. sep 2021

Dobrý deň chcem sa spýtať včera som podstúpila upt a prestala som krvácať je to v poriadku a chcem sa spýtať po upt sa môžem aj kúpať dskujem

ivankalaco
1. okt 2021

Je to v poriadku.

ivankalaco
1. okt 2021

@smokenakova Ak už vôbec nekrvácaš, tak sa môžeš kúpať.

smokenakova
25. okt 2021

Bola som na potrate je tomu mesiac a menzes vôbec neprišiel kŕče mam v bruchu stále robila som si test ci mi to dobre spravili bol negatívny co to môže byť vie niekto poradiť

ivankalaco
26. okt 2021

@smokenakova Nemám s tým priamo skúsenosť, ale čítala som, že niekedy prvá menštruácia môže prísť aj po dvoch mesiacoch od umelého prerušenia tehotenstva. Ja mám za sebou 4 spontánne potraty a menštruáciu som vždy dostala približne 3 -4 týždne v čase, ako by som mala mať menštruáciu.