Problémová menštruácia rok po pôrode

28. júl 2023

Ahojte, zakladam novu temu nakolko som tu nic napomocne nenasla...Prvu menstruaciu som mala cca rok po porode , bola velmi silna (az som rozmyslala ci neist s tym k dr.) , ale nejak som prezila a teraz cakam na druhu, je to uz 50 dni, a tyzden len take spinenie, pocity ako pri PMS a stale nic....Mam pocit akoby som mala PMS snad kazde 2 tyzdne a to uz dlhsiu dobu, nie len od tej prvej MS po porode...mam ist ku gyn. alebo je toto normalne ??

autor
28. júl 2023

zabudla som napisat ze dcerku stale kojim, uz iba na spanok, ale kojim...mlieka mam stale viac nez dost...

noemi155
28. júl 2023

Malé som po dcére prvú ms po 13 mesiacoch od pôrodu a potom som dostala každé dva mesiace a potok extrémne ovulácie a už pravidelný ms

Teraz po druhom pôrode tiež po dvoch mesiacoch ms ale ako mam ovulaciu sa cítim hrozne

mariamisko
28. júl 2023

Mne sa po pôrode zmenila menštruácia z normálnej na slabulinku...gynekológ mi povedal ze to sú hormóny...poznám ženy co rok nemali po pôrode menzes...ak píšete ze rok tak aj tak vás čaká ročná preventívna prehliadka spojíte jedno s druhým...

alisaela
28. júl 2023

Kým kojíš, môže byť cyklus ešte pod vplyvom hormónov rozhodený. Ja som minule tiež mala pms a o týždeň zrazu prišla ovulácia (viem,lebo mám bolesti). Čo sa týka intenzity po pôrode ma mnoho žien oveľa viac silnejšie krvácanie. Neviem,kde sa vzal mýtus, se "sa to upraví"