Problém so samočistením po missed abort

17. feb 2023

Ahojte. Bol mi diagnostikovany MA s tým ze som sa chcela vyčistiť sama lebo plod bol len 6+3tt. To bolo 6.2. Dnes som bola na kontrole, ale ze mam stále nejaké zvyšky v maternici a predpísal mi nejaké injekcie na sťahovanie maternice. Prosím vás. Pomohlo to niekomu z vás? Nechcem ísť na kyret. Ďakujem. Kontrolu mam o týždeň.

yamahka
17. feb 2023

Skús pit alchemilkovy čajík ale vkuse.. možno pomôže.

autor
17. feb 2023

@yamahka pila som jeden krát denne. Skúsim viac.

floki1994
17. feb 2023

Mne sa docistila tym ako sa dostahovala prirodzene maternica...uvidis ci injekcie pomozu..ak nie tak kyret aby si nedostala zapal...niekedy je to nevyhnutne a netreba sa toho tak bat ;) drzim palce

autor
17. feb 2023

@floki1994 ja sa ani nebojím len je to dosť pre mňa ťažké a nie ísť ešte na zákrok. Takže tebe tam tie niečo ostalo a potom to odišlo s MS?

keira111
17. feb 2023

Áno,mne pomohlo,budeš mať akoby kontrakcie,dávala som si aj tabletky od bolesti,ale nemusela som na kyret.všetko vyšlo von.

autor
17. feb 2023

@keira111 joj ďakujem potešila si ma veľmi. Predpísal mi 5inj methergin ci ako sa to vola. Tak dúfam ze to pôjde von. Len si to budem musieť sama pichať.

autor
17. feb 2023

Ostalo mi tam niečo 7,76mm. Tak dúfam ze pôjde von.

1234321
17. feb 2023

Dosť riskujes, keď ti tam niečo ostalo. A inak, máš dosť divného gynekológa keď ta neposlal na kyret. Malo to byt automatické. Mohla si dopadnúť veľmi zle….

autor
17. feb 2023

@1234321 bola som v nízkom týždni prečo by ma mal poslať na kyret?

keira111
17. feb 2023

Ja neviem ako sa volali tie injekcie,dostala som hneď jednu v ambulancii,za 3dni druhú,krvacala som asi 10 dní,potom kontrolné sono a kontrola hcg.Skús si nájsť v okolí nejakú zdravotnú sestru,ktorá by bola.ochotná ti to pichnúť.A fakt skús zmeniť gynekologa.Ak všetko nevyjde von,môžeš dostať zápal,to nebude dobré.

autor
17. feb 2023

@keira111 no ja už len spinim. Kráčala som 10 dní. A dal mi teraz ešte aj tie injekcie. Ono ak tam na ďalšej kontrole stále niečo bude tak budem musieť ísť na zákrok.

autor
17. feb 2023

Krvacala

keira111
17. feb 2023

Pi aj velaja alchemilky,kedy máš ísť na kontrolu?Ak budeš mať horúčku,utekaj na gyn.pohotovosť.

matus7030
17. feb 2023

Ja som to zažila viac krát. V 5tt,6tt aj 7tt. Vždy to nakoniec dopadlo tak, že som sa vyčistila sama a nemusela som ist na kyret. Treba to odsledovat gynekologickou a aj zobrat krv, ci ti kleslo hcg naspäť na nulu. A ta injekcia by mala zabrať. Mne to pomohlo prestat krvácať.

autor
17. feb 2023

@keira111 27.2 idem na kontrolu. Ďakujem.
@matus7030 nebrali mi krv. Neviem aké mam hcg. Robil mi kontrolne sono a vlastne plod je preč ale ešte ostala polka vaku. A ja už vlastne len spinim. Sém tam nejaká zrazenina. Ale aj to len na intimku je. Dúfam ze pomôže. Dám si aj alchemilku.

autor
17. feb 2023

@matus7030 veľmi ma rzi ze si to zažila viac krát. Ja už po tomto nechcem. Ja keď vidím dieťa alebo kocik je mi zle
Už sa na dieťa necítim.

saxana000
17. feb 2023

Ahoj ja mam tiez cersvbu skusenost.minuly piatok na kontrole skonstatoval MA 7tt cistenie zacalo v nedelu v stredu som bola na kontrole videl tam este par zvyskov na sliznici mam prist znova v stredu.krvacam dnes 6 den a uz ovela slabsie ako prve dni ani ziadne zrazeniny uz nevychadzaju ale
dnes od rana ma zacalo pichat na lavej strane.. to cistenie vraj moze trvat aj 6 tyzdnov.tie pospedne az pri prvom menzese.ty sama vies ako sa citis keby si mala teplotu alebo slabost tak skoc na pohotovost

autor
17. feb 2023

@saxana000 práveže ja sa cítim dobre fyzicky. Nič mi nieje. Aj ma zaskočilo ze tam niečo je lebo ja už mám len špinenie a poviem ti ja som kráčala strasne. Veľa aj zrazeniny tak som myslela ze som čistá. Mrzí ma čím si prechádzame. Drz sa.

floki1994
17. feb 2023

Verim..ja som mala v 19tt a musela som este aj porodit...ano ostalo..docistila som sa prvou Ms uplne 🙂

autor
17. feb 2023

@floki1994 to ma mrzí veľmi. Ja to teraz nejdem rozdychat keď to bolo len malé. Ja som mala vak len 17mm a plod 6mm. Teraz tam už je asi len pozostatok vaku 7mm . Už mám čaj navareny aj injekciu som si nejak pichla tak dúfam ze to pôjde samé.

floki1994
17. feb 2023

Drzim palce, urcite to pojde 🙂

autor
17. feb 2023

@floki1994 verím. Dúfam. Ďakujem.

saxana000
17. feb 2023

Mne vak vysiel cely neporuseny videla som ho 😥

autor
17. feb 2023

@saxana000 ja som sa nepozerala keď to zo mňa išlo. To len dedukujem ze to môže byt to. Alebo neviem iné tkanivo. Len mi tam niečo malé ešte ostalo.