Problém s predkožkou u 21 ročného

pleskooo
23. máj 2021

Zdravím
Mám dlhodobý problém s predkožkou to že väčšinou nejde stiahnuť cela dolu.
Teraz sa mi to podarilo pri pohlavnom styku a mám problém že ju neviem už druhý deň dať naspäť . Mám 21 rokov
Viete mi dať nejakú radu ?

panelacikova
23. máj 2021

@pleskooo samozrejme... navštív lekára

pribinak
23. máj 2021

Smer urológ

pleskooo
autor
23. máj 2021

Toho bojím veľmi
Neviete ako to bude prebiehať ?

krkavcia_mater
23. máj 2021

@pleskooo Ja dufam, ze toto je joke. Lebo je velmi nebezpecne, ak sa toto stane a treba ist na urgent!

pleskooo
autor
23. máj 2021

@krkavcia_mater Nie neni to joke
Upresnim svoj problém , žaľud nie je cely vonku , iba časť , neviem si to vysvetlit a absolútne ma nič nenapadá ako to mám riešiť
Nejaký krém alebo niečo take nepomôže ?

kisskiss
23. máj 2021

@pleskooo nerozumiem, prečo sa bojíš doktora?? Veď videl tisícky "vtákov" a určite vie, čo s tým, pozrie na to a zrejme ti za dve sekundy povie, čo ďalej. Ja nechápem, fakt, 21 ročný a bojí sa doktora.. skôr by si sa asi mal báť, čo bude, keď k doktorovi nepôjdeš, nie?

slovakboy
23. máj 2021

@pleskooo že to nejde vrátiť pri stoporení to si viem predstaviť ale po zmäknutí by nemal byt problém. Iba ak je časť kožky prirastená k žaluďu. To sa rieši ambulantnými chirurgickým zákrokom. Môj kamarát sa ženil tesne pred 40tkou a neriešil to pred tým. Musel to riešiť po svadbe, pretože chcel normálne fungovať a mať deti. Šiel za lekárom, ten ho objednal na operáciu a veľmi elegantne to urobili. Pri zákroku ho nič nebolelo potom len mierne štípanie. Netreba sa báť je to normálna vec.

sslobodnamama777
23. máj 2021

je vela dobrých urologov, neviem coho sa bojis.

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nttnnt
23. máj 2021

moj kamarat to odkladal nakoniec sa odhodlal na obriezku a hovori ze bol debil ked to nespravil skor mohol mat svaty pokoj..velmi si pochvaluje vsetko hygienu sex atd...

petulka2021
23. máj 2021

@nttnnt presne , sex s takým chlapom je najlepší

hivanik
23. máj 2021

Napustat si vaňu a skúsiť to vo vode....na sucho sa nemá sťahovať predkozka ani deťom....vzdy pri kúpaní....ked nepomôže tak aj na pohotovosť treba ísť...necakat do zajtra

pleskooo
autor
23. máj 2021

@slovakboy no nešlo to hneď ako sa uvolnil , tak neviem ze či je niečo prirastene.
Ten ambulantných zákrok dúfam neni obriezka , toho sa bojím a nechcem asi

pleskooo
autor
23. máj 2021

@sslobodnamama777 prípadnej operácie

petulka2021
23. máj 2021

Obriezka je chirurgicky zákrok, tá sa vykonáva v celkovej anestézií, to sa nerobí ambulantne.

petulka2021
23. máj 2021

A myslím , že sa nemáš čoho báť , od toho tu sú lekári aby nám pomohli

fineta
23. máj 2021

Dr. Gajdoš - urológia v Piešťanoch. Jednodňové vyriešenie problému v celkovej anesteze a doživotný pokoj. 👍
@pleskooo

maminkadeticiek
23. máj 2021

Na takuto k.... sa pytas na mamickovskom fore?Chod si robit prdel inde,zbohom.

pleskooo
autor
23. máj 2021

@fineta s Galantou a okolím nemáte náhodou nejakú skúsenosť ? Poprípade odporúčanie

pleskooo
autor
23. máj 2021

@petulka2021 strach mám aj z toho ze sa niečo pokazí alebo neviem , neviem si pomôcť
Najradšej by som bol keby existuje nejaké riešenie bez operácie

pleskooo
autor
23. máj 2021

@maminkadeticiek
Pardon nevyznám sa na tejto stránke , nikde som si nevšimol ze píšem do takej skupiny

petulka2021
23. máj 2021

@pleskooo nemá sa čo , veď lekári sa s takými prípadmi stretávajú denne, nie si prvý ani posledný

kisskiss
23. máj 2021

@pleskooo ale z toho si zas nič nerob, že je to mamičkovské fórum, je dobré, že to riešiš, ale naozaj rieš to hlavne tam, kde ti pomôžu, teda u lekára, dneska máš celé poobedie na to, aby si pogooglil urológov v Galante aby si mohol ísť zajtra.. vieš si nájsť aj ich hodnotenia, zadaním mena do vyhľadávača ti vyhodí recenzie na lekár.sk alebo aj len na Google. Keď máš zlomenú ruku predsa tiež ideš k lekárovi a nezačneš si na ňu natierať mastičku. Pohlavné orgány sú tiež len normálne orgány a gynekológovia a urológovia sú normálni doktori ako všetci iní, netreba sa ich báť ani hanbiť..

sslobodnamama777
23. máj 2021

neboj sa, na penise vela veci operovat nejde. Chod zajtra k urologovi, pozrie sa a povie svoj odborny nazor.

fineta
23. máj 2021

@pleskooo nie, nemám. Aj my sme boli v Piešťanoch, hoci ich zrovna po ruke nemáme. Recenzie nás presvedčili vycestovať.