Problém pri menštruácii

18. júl 2024

Ahojte, som na pochybách .. týždeň pred menštruáciou som mala na nohavičkach krvavý výtok .. robila som si test - negatívny, týždeň po tom krvavom vytoku som dostala riadnu menštruáciu ktorá obvykle u mna trvá 4-5 dní(1-2 dni silne krvácanie, 3.- miernejšie, 4-5 špinenie) 5. deň bol koniec ako klasicky, ale nasledujúci deň poobede som sa naspäť rozkrvacala akokeby akoby by som mala menštruáciu 1.den…špinim hnedy výtok až do čierna už 9.deň.
Nemáte niektorá skúsenosť , poprípade viete mi povedať čím to môže byt? Ďakujem .

lucia851
18. júl 2024

Choď na gynekologicku pohotovost to nie je v poriadku

autor
18. júl 2024

@lucia851 zajtra som objednaná k svojmu gynekológovi , je to zvláštne lebo nemám ani žiadne bolesti v len sem tam má akokeby pichne v podbrusku

zuzankkaa1
20. júl 2024

Ja mam to iste akurát ta krv je svetla. Slabunke spinenie ale po stolici napríklad je silnejšie. Nechápem, a dosť ma to straší.

autor
20. júl 2024

@zuzankkaa1 bola som včera , gynekológ mi povedal že len narušený cyklus , faktorov môže byt veľa či dovolenka, lieky atd , dal mi tablety na zastavenie , mám ich brat 10dni a na 11. deň by som opäť mala dostať menštruáciu , čiže nebolo to tak hrozné ako som si myslela 🙂 ale určite skočte k lekárovi

zuzankkaa1
20. júl 2024

Ja som.prave na dovolenke, najskôr prídem domov až v stredu. Ale hlavou mi beží hrozny scenár...

autor
20. júl 2024

@zuzankkaa1 kľud , mala som to podobne ale už včera som sa bila po hlave , že takto som sa stresovala a nebolo to nič vážne 😊