Príznaky streptokoka v pošve

23. júl 2024

Ahojte, posledny rok a pol mi stale vychadza vo vytere, pomaly kazde dva mesiace mam problem, buď po bazene, častejši styk, vtedy ako keby sa prejaví sviniak …. Vtedy mam vyslovene taku tupu bolest v pošve, ako keby bolavy krčok maternice, no vždy ma začne bolieť aj ako keby v konečniku, prosim vas ti co to mate, tiez mate take priznaky, je to bezne takto? Svrbenie nemam, ďakujem

dadka1997
23. júl 2024

Ked som ho mala, tak sice ma v konečníku nebolelo, ale ak mas styk s partnerom, pokym sa on tiez nevylieci budete si to nasalej prenasat

sisska96
23. júl 2024

No u nejakej babe sa nakazil a teraz teba nakazí opakovane

autor
23. júl 2024

@sisska96 ja si prave myslim ze som sa nakazila v praci, kde som chytila anginu streptokokovu a ja som mu to potom preniesla ustne a odvtedy si to kolujeme, len teda ci tie priznaky su bezne? Mali ste na to ake konkretne atb, ktore vam zabrali? Ja som nala teraz sumamed a nic, tak som na nervy, budu sa mi musiet dat dalsie

autor
23. júl 2024

@dadka1997 ja mam pocit, ze vzdy ked mi zacne robit problemy, tak mi to prejde aj na hrube crevo konecnik, tym ze to je pri sebe

luliu
23. júl 2024

@sisska96 úbohé, vedieť o niečom prd a písať takéto sprostosti

nevenka
23. júl 2024

Ja to mam dlhe roky, len ma s tym odbiju, ze je to normalne, ze streptokok v posve je. A partnera liecit je uplne zbytocne. Jediny klud som mala pol roka po porodoch, ked som dostala v infuzii ATB.

dadka1997
24. júl 2024

Dolezite je, aby ste sa preliecili obaja

autor
24. júl 2024

@nevenka a mate tiez taketo priznaky?

autor
24. júl 2024

@dadka1997 ano ano, len teda manzelovi z vyterov nevychadza, tak mu potom doktor nechce dat lieky

dadka1997
24. júl 2024

Tak nech si kúpi preventivne v lekarni canesten