Prírodné lieky na menštruačné bolesti

11. júl 2021

Ahojte, dievčatá čo vám pomáha na menštruačné bolesti? chcela by som niečo na prírodnej báze vyskúšať. na úpravu hormónov, aby som to mohla ako tak v kľude prežiť, lebo mávam dosť veľké bolesti sprevádzané všelijakými nepríjemnými stavmi. s alchemilkou máte niekto dobré skúsenosti? a ak už aj s tabletkami tak ktoré vám zaberajú proti tej najväčšej bolesti? ja som brala nalgesin ale mám pocit že ani ten už niekedy nezaberie. no nechcem veľmi brať lieky až vtedy keď sa to naozaj nedá vydržať. teraz som si dala acylpirín lebo doma nič iné nemám.

ananas28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittyna5
11. júl 2021

Mne alchemilka nepomáhala vôbec. Potom som objavila vitex jahňací a ten mi dosť upravil všetky problémy s tým spojené. Treba však vybrať dobrého výrobcu 🙂

autor
11. júl 2021

@kittyna5 ďakujem, Tebe ktorý pomáha? kde sa to dá zohnať?

kittyna5
11. júl 2021

Napis mi správu ak chceš 🙂

pavlicka123
28. nov 2021
Používateľ pavlicka123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pavlicka123.

Ak si ešte nezohnala nič, čo by ti pomáhalo, napíš mi ss - 100% prírodný produkt, ktorý pomáha a na ktorý mám aj množstvo recenzií 🙂