Príliš krátky menzes

21. nov 2022

Ahojte baby mám 34 rokov. Odjakživa mávam pomerne krátky menzes. Prvý deň začne slabunke krvácanie, druhý deň už je to intenzívne. No ten tretí deň už zase podobne ako prvý deň a štvrtý deň mi stačí intimka. Je to normálne? Mám dve deti. Nemôže byť za tým niečo? Stále to mam takto už roky, v podstate od kedy mi začal. Mávam niekedy nedostatok železa ale tabletky na predpis to upravia. Treba to nejak riešiť?

autor
21. nov 2022

Cyklus mám 26 dňový a antikoncepciu neberiem

janinamojka
21. nov 2022

Ja som tak celý život.. 😃

autor
21. nov 2022

@janinamojka nehrozí nám nejaký skorší prechod alebo niečo? 😀

janinamojka
21. nov 2022

Neviem, zatiaľ sa na to necítim.. 😀Neviem koľko rokov. máš ty.ale mam za sebou dve deti už,všetko v ôk.. Cítim sa dobre

janinamojka
21. nov 2022

Ale riešila som už toto s Dr...v obavách,lebo niekedy to ozaj bolo dokopy tri dni aj s cestou..povedal mi ze môžem byt rada,že keď je to tak celý život je to ôk.. iné by bolo keby to prišlo náhle,ako zmena

ssegra
21. nov 2022

Mávam menzes 3 dní a lekár mi povedal,že čo sa pravidelne opakuje je v poriadku. Takže ak to máš už roky tak nemal by byť žiadny problem

miadi
22. nov 2022

Takze skoro 20rokov to tak mas a teraz ta napadlo ci je to normalne??? Ano je to normalne je to Norma tvojho tela.

karolinakk
22. nov 2022

Aj ja to tak mám po pôrode,, moj gynekolog mi povedal že nech som rada :D 🙂

kulumulu123
22. nov 2022

Ja som pred prvym porodom krvacala do aleluja a dost silno a bolestivo. Po porode prveho diatata to preslo presne ako toas ty 3dni a je po vsetkom ziadne bolesti neskutocne si to uzivam uz 8r 😃 mam 44r a cyklus pravidelnejsi ako svajciarsky rychlik takze prechod zatial asi nehrozi... Ak nemas ine problemy tak klud a bud rada ze nelezis v porodnych bolestiach kazdy mesiac

miriam11
22. nov 2022

Závidím