Príliš krátka menštruácia

29. júl 2023

Ženy, zažili ste už príliš krátky menzes? Môže to byť niečo vážne? Dostala som štvrtok, dnes už nič. Mala som to takto aj posledné 2-3 mesiace - proste len 2 dni krvacania aj to slabunké. Neriešila som to, skôr som sa tešila že je pokoj ale teraz sa nad tým už zamýšlam. Mala som už obdobie kedy som nemala menzes vôbec ale to som veľmi schudla za krátky čas, teraz nie. Tehotná by som tiež nemala byť z čoho (asi).. Čím to môže byť? V pondelok sa objednám pre istotu aj na gyndu, ale zaujímalo by ma, či s tým máte niektorá skúsenosť

stellarstar
29. júl 2023

Cyklus sa môže v živote ženy meniť

h2
30. júl 2023

Koľko máš rokov? Nemôže to byť predzvesť prechodu?

veronikapetra
30. júl 2023

ja som mavala 2 dni a slaby odkedy si pamatam, teraz po porode nastala zmena na 3 dni a intenzivnejsie.

autor
30. júl 2023

22 rokov, bezdetná🙈

bety19
1. aug 2023

Ja mam posledny rok 3 dni a slaby z toho 1.5 dna spinenie len..zo zaciatku som sa.tesila.. ale bola.som na preventivke a mala.som sliznicu len 2mm takze ani nebolo z coho poriadne menstruovat...a tym padom aj slaba sanca.otehotniet kedze.sa.nema.kde.uhniezdit...nasledujuci cyklus idem na hormonalny profil aby nasadili liecbu... pytal sa ma dr. na vela stresu ci nemam.... kym pride dalsi cyklus som si kupila gynex,vitex a pijem alchemilku..snad sa.mi to ustali