Prichádza mi meškajúca menštruácia?

kikr
11. júl 2024

Ahojte potrebujem súrnu radu lebo ma ide poraziť od stresu. S priateľom už rok mávame nechr. pohl styk a vzdy menstruacia prisla ako mala sem tam den skor den neskor. Dnes je 28 den od poslednej menstruacie. Minuly tyzden som brala antibiotika kvoli chorobe a pozorovala som hrudkovity vytok sem tam a sem tam normalny ako stale. Teraz pred 3 dnami som ho este spozorovala na nohavičkach a dnes a včera vytok uplne vymizol a som sucha. Moze to byt priznak uz bliziacej sa menstruacie? Mavam bolesti v podbrusku take vlnovite ako pred beznou ms a napuchnute prsniky tak isto ako pred ms nijak nebolia. Bojím sa kvapociek lasky či mi niečo nesposobili. Test som si robila vcera a bol negativny ale ms nikde. Co s tym zastavenym vytokom?

lucia851
11. júl 2024

@kikr mať tak tvoje problémy

lenka7477
11. júl 2024

prečo sa obávaš ,,kvapôčok lásky,, keď sexujete bez ochrany ? V prvom rade si premysli , čo chceš a čo nie a podľa toho sa zariaď , aby si nemusela klásť podobné otázky.

kikr
autor
11. júl 2024

@lenka7477 ano viem. potrebovala som sa poradit lebo som len zufala z toho 🙂

kikr
autor
11. júl 2024

@lucia851 pozri sa ak sa ti to nepáči, neodpovedaj. potrebovala som sa poradiť pretože som sa s týmto ešte nestretla

liv1
11. júl 2024

Atb mozu ovplyvnit cyklus. Aj posunut. Dievcata ti dobre hovoria. Ak mas nechraneny styk, nikdy nevies. Nikdy. Takto pobehuju miliony ludi/deti po svete…

kikr
autor
11. júl 2024

@liv1 ďakujem ja viem len som zmätená mam pms priznaky bolest podbruska zvacsene prsniky zastaveny vytok si vysvetlit neviem, test negativny

irusa
11. júl 2024

Neboj...MS prípade...mám pocit, že veľa žien v tomto období má problém, že neprichádza na čas... vrátane mňa...

kikr
autor
11. júl 2024

@irusa dufam hrozne stresujem. viem ze nechraneny styk je velky risk ale mam priznaky len nejak neprichadza. snad aj tebe pride. mas nejake priznaky pripadne moznost byt tehotna?

irusa
11. júl 2024

@kikr píšem ip

januska12323
11. júl 2024

No ja teda dúfam, že tehotná nebudeš. Dieťa nepotrebuje nezodpovedných rodičov. To nemáte na kondómy?

kikr
autor
11. júl 2024

@januska12323 zdrzim sa komentaru. clovek potrebuje radu a fakt teraz nepotrebujem taketo vycitave otazky

irusa
11. júl 2024

@januska12323 ako myslíš, že kondóm je 100%... nestalo sa ti nikdy, že sa pretrhol respektíve tvojej polovičke????

irusa
11. júl 2024

@kikr kamarátka otehotnela a mala teliesko....

kikr
autor
11. júl 2024

keby som bola tehotná mala by som nejaky specificky vytok?

irusa
11. júl 2024

@kikr nie

domka222
11. júl 2024

A čo chceš poradiť? Je to 50/50,keďže sa nechránite. Po ATB môžeš mať kľudne narušenú mikroflóru aj dole
@irusa však kľudne sa môže stať. Ale ak niekto nechce dieťa aspoň sa snaží tomu zabrániť ochranou,nie prerušovanou súložou

kikr
autor
11. júl 2024

@irusa citala som niekde ze ma byt nejak vodnaty alebo take nieco a ja nemam absolutne ziaden 2 dni s negativnym testom

irusa
11. júl 2024

@domka222 no niekto takto funguje aj 15 rokov a darí sa...je to individuálne

kikr
autor
11. júl 2024

@domka222 pocitovala som skrabanie a ten hrudkovity vytok takze nieco na tom byt moze ale tazko z toho vyjst

januska12323
11. júl 2024

@irusa netvrdím, že je 100% ale nijak sa rok nechrániť a potom mať stresy? Keď dieťa nechcem tak tomu nejak bránim, nie?
@kikr prepáč, nechcela som tak útočne, toto teplo mi nerobí dobre 😁 ATB vedia narušiť cyklus tak počkaj a ak nepríde otestuj.

kikr
autor
11. júl 2024

@januska12323 je to v pohode, ja som totizto bez ochrany bola 24-28.6. niekedy tak nejak medzi tymi dnami a test som si spravila 10.7. cize vcera takze po nejakych 12 dnoch mi to ukazalo negativne tak snad spolahlivo