Pribratie po vysadení antidepresív

sonka3535
4. sep 2014

Chcela by som sa opytat, ci niektora z Vas po vysadeni antidepresiv pribrala rychlo na vahe. Ak sa niekto najde, za aku dobu sa da vratit spat na povodnu vahu a ci vobec to pojde. Pocula som, ze je to len zachytena voda, ci pomozu odvodnovacie caje, cvicenie a dieta. Za 2mesiace 6 kil, som zufala. Dakujem Vam vopred.

soniada
4. sep 2014

a ake si vysadila? skor sa po vysadeni chudne...

sonka3535
autor
5. sep 2014

Brala som Citalec. Sice nie silne davky. Vysadila som ich postupne pred umelym oplodnenim za dozoru lekarky.Skutocne neneviem, ci je to antid. alebo su to hormony, ale za par tyzdnov 6 kil hore je hrozne. Bola som sice aj tehotna, v 9tt potrat, ale podstupila som uz druhe umele a vzdy vysoky narast vahy. Nespoznavam sa, dietujem, cvicim, no nejde to dole. Preto som myslela, ze mi niekto poradi, ze to niekedy zazil. Ja po nasadeni antid. hned chudnem, ale teraz ich uz nechcem brat, caka nas dalsie IVF.

sonka3535
autor
5. sep 2014

@soniada ja to mavam opacne, pocas bratia schudnem a vyzera tak, ze po vysadeni booom. Akoby naliata.

soniada
5. sep 2014

@sonka3535 a nebolo to skor z toho tehu?

sonka3535
autor
5. sep 2014

@soniada pri prvom opl. som tehotna neostala a vaha hop hore, takze tehu to nebude. Budu to bud tie hormony, ktore do nas davaju alebo to vysadenie antid. Kazdopadne hladam niekoho, kto tym presiel a povie mi, ze do dvoch mesiacov sa to vsetko vrati do normalu a ja nebudem musiet nosit muzove rifle 😀

eeffka
5. sep 2014

@sonka3535 priberas z jedla a tych megadavok hormonov co do teba pchaju pri umelom oplodneni, s antidepresivami to nic nema, teda pokial po ich vysadeni sa neukludnujes jedlom.

sonka3535
autor
5. sep 2014

Chuti mi strasne, az sa nenavidim a skutocne neviem na nic ine mysliet len na jedlo a babatko. Takze to budu asi hormony....tym padom, podla slov mojej lekarky, telo sa cisti nejake 3 mesiace od hormonov. O nejake dva tyzdne do mna naladuje dalsiu davku, ideme na dalsie kolo. Takze do Vianoc budem ako fajna vianocka. 😠

soniada
5. sep 2014

@sonka3535 nie si jedina 😒 ja idem rovnakym temtpom hore...

sonka3535
autor
5. sep 2014

@soniada si tehotna?