Priateľ má zúženú predkožku

1. feb 2022

Priateľ ma zúženú predkožku. Tej kože je tam proste veľa a nedá sa úplne pretiahnuť. Pri sexe vraj aj málo cíti. Kondom sa zle nasadzuje. Najlepším riešim asi bude operácia. Ale on o tom nechce ani počuť. Žienky nemali ste partnera ktorý na tom bol podobne?

simoncik
1. feb 2022

Tak vidis. Sama si si polozila otazku aj odpovedala. Taketo veci sa riesia este z mala. Teraz uz nic. Len obriezka. Nechapem preco sa tomu tak brani. Ved aj jemu by bolo lepsie.po vsetkych strankach. A sexu

jjanulienka
1. feb 2022

Ty to ale pri sexe nepociťujes, nie? Čiže to nieje tvoj problém, ak ma problém partner nech si ho riesi on🤷🏽‍♀️

veroniak12
2. feb 2022

A tebe nieco z toho prekaza? Lebo pokial nie a on to riesit nechce, tak asi nie je o com.

brembo
2. feb 2022

Už to mali riešiť v detstve. Nie teraz.

autor
2. feb 2022

@brembo ale dá sa to riešiť nie?

simoncik
2. feb 2022

Ano. Obriezkou

ingush616
2. feb 2022

Nemusí to byt ešte z detstva. Môže to byt aj tým že prekonal nejakú pohlavnú chorobu, zápal a pod. Aj to to môže spôsobovať. Keď to bolí, jedoznačne smer urológ.

autor
2. feb 2022

Nenapadne nadhodim tuto tému 😂

brembo
2. feb 2022

Áno jedine operačne. Pár dní bude bez sexu😀

katb1992
2. feb 2022

Mam takého doma. Toľko sme sa trápili a nakoniec šiel na obriezku. Trvalo mu asi 5 rokov kým dospel k rozhodnutiu. A teraz je šťastný a ja tiež 😀

autor
2. feb 2022

@katb1992 anoooo, takú odpoved som chcela počuť 🙈 a bolo to veľmi bolestivé? Anestéza celková, či lokálna?

katb1992
3. feb 2022

Popravde si nepamätám ale myslím ze celková. Mal zákaz styku tuším 5 týždňov a musel si to niečím natierať ale je to oveľa lepšie ako sa trápiť.

brembo
3. feb 2022

autorka nevkladaj do toho vela nádeje. Operácia to samozrejme vyrieši,ale či on s nou bude suhlasit,je viac než otázne.