Preventívky na gynde v čase koronavírusu

15. apr 2020

Chodíte na preventívky ku gynekológovi odkedy je karanténa? Ja som mala ísť v zime ale boli sme chorí, raz ja raz deti... tak som to odkladala na marec, samozrejme som nepočítala s takouto situáciou. Problémy nemám žiadne. Ani neviem či teraz gynekológovia ordinujú normálne alebo v nejakom obmedzenom režime.

mima1
15. apr 2020

Moja berie len surne a tehotne aj to len objednava na cas. Zisti si zavolaj uvidis

heln
15. apr 2020

Treba zavolať, môj doktor ordinuje len tehotné a akútne prípady, preventívky nerobí.

e1i
15. apr 2020

Ja som bola objednaná a dokonca mi sami volali ze môžem prísť aj v ten deň keď volali a to bolo o 3 dni skôr ako objednaný termín. Nebola tam ani noha len Dr, ja a sestrička u seba

jaroe
15. apr 2020

ani by ma nenapadlo ist....aj kvoli sebe, aj kvoli gynekologovi. Naco? Dolezitejsie veci sa museli odsunut ako preventivka, najma ked nemas ziadne problemy

gaaaa
15. apr 2020

Ja mám ísť v máji kedže som po konizácií a chodím každý polrok.Tak som voalala s dr.a povedala mi,že mám nomrmálne v máji prísť na stery a krv.

sapetka
15. apr 2020

Bola som, normalna vec. Ak lekar ordinuje

jaja8_9
15. apr 2020

Ja som mala ísť, ale keďže je ta korona tak po dohode s gynekológom že až keď to troska ustane, pravdepodobne robí len akútne a tehotné...

ajka0207
16. apr 2020

@jaroe tak ja si zas nemyslim ze preventivka na gynde nie je dolezita, hlavne kvoli cytologii, pri rakovine ked zacne clovek mat problémy ktore cíti uz je zvacsa neskoro.