Preventívka u gynekológa - bolesť

monika_v
20. nov 2023

Dobrý deň. Minulý týždeň som bola na svojej prvej gynekologickej prehliadke. Pohlavné žijem už dlhsie. Doteraz som nikdy nemala žiadny gynekologický problém. Doktor mi robil zvnútra sono, vzorku na cytologiu bral a vyšetrenie prstami. Vyšetrenie bolo jemne, nebolelo. Hovoril, že môžem trochu krvácať. Aj som trošku krvácala, ale to len jeden deň. Môj problém ale je, že odvtedy jemne cítim podbruško. Nie je to nejaká silná bolesť, ale proste to podbruško jemne cítim. Prosím Vás je to normálne? Môže to tak byť po vyšetrení? Vyšetrenie bolo pred týždňom. Ďakujem

jesenzima
20. nov 2023

@monika_v to nebude z toho. Možno sa blíži menštruácia alebo ovulácia ....

zuzkaa1991
20. nov 2023

@monika_v moze ta boliet z odberu cytologie mne tento rok brala zastupujúca lekárka a viem ze k masiarke uz nepôjdem 🤣🙈mna asi 4 5dni bolelo strasne brucho aj spodok
Prejde to aj viac som krvacala inac kazdy rok 1 2 dni boli a menej par kvapiek krvi

monika_v
autor
20. nov 2023

@jesenzima na tej prehliadke som bola cez ovulaciu. A odvtedy ma to bolí. Menštruáciu mám mať za cca 10 dní.

magdalenakasova
20. nov 2023

Dobrý den mala som bartho.šlazu najprv svrbenie klitorisu a bolesť, potom som zistila že je tam gulička no bala som sa, tak som hneď išla za gynekológom a ten mi to vyrezal a vytlačil hnis 🥺 skutočná úľava. A teráz záse sa mi urobil no nechcem to záse vyrezať ma niekto skúsenosť aby som to urobila aj sama? Je to možné? Každý den si napuštam vaňu z harmancekom a nič to neprestáva stale to tam mam.mam bolestí nemôžem sedieť,chodiť, prosté bolí ma to ako si môžem poradiť ďakujem za každú odpoveď