Prerušovaný styk - pokračovanie po ňom

8. dec 2023

Ahojte, trochu hakliva téma preto anonymné. Ale nedá mi jedna vec. S manželom máme prerušovaný pohlavný styk- s tým že keď sa správy, už nepokračujeme. Dlho chcel aby sme potom ešte pokračovali ( chránime sa pred tehotenstvom). Minule som na to pristúpila že trochu si viac užijeme ale on nebol po chvíle schopny- zvedol. A fakt mi vŕta v hlave- ak sa chlap urobí už ďalej nieje schopný? Čo u vás znamená prerušovaná súlož? Pokračujete,nepokračujete?

dadka1997
8. dec 2023

1.Prerušovaný styk nie je teda ochrana pred tehotenstvom
2.Nie kazdy muž, je schopný pokracovat hneď po vyvrcholení (vek, únava, vela inych okolnosti)
3. A ak ti to nestačí, tak vysvetli mužovi, ze si to nevies tu chvilku tak uzit, aby sa s tebou pohral a podobne ..

A podotykam, ty tu pises anonymne a od nas chceš vediet ako to mame, zial koment anonymne nedám, čiže odo mna sa to nedozvieš

rebrambora
8. dec 2023

Len aby si vedela, ze sa pred tehotenstvom nechranite, ale riskujete.
Su muzi a muzi. Niekt vedia ist aj 5 hodin bez prestavky, niekt jednu rundu. Niekt citia kazdu spermiu, niekt si ani neuvedomia, ze vyvrcholili.
Cize, nepomoze ti, ak to poviem, ze ideme dalej. Vela zavisi od sebakontroly, vytrvalosti, fyzickej kondicii, psychike a celkovej nalade.

iwesska
8. dec 2023

Prerusovany neznamena,ze 1x sa urobi a znova ho do teba fikne🙈 To mi uz je aka ochrana?!?

autor
8. dec 2023

.

autor
8. dec 2023

Mimo toho prerušenia sa chránime aj inak. Tak to neriešte, to som len tak podotkla. Mňa skôr zaujíma či chlap potom dokáže pokračovať

emma2782
8. dec 2023

Nechápem súvis medzi "ak sa chlap urobí už ďalej nieje schopný?" a "Čo u vás znamená prerušovaná súlož?".
Prerušovaná súlož kde žena neberie žiadnu formu antikoncepcie, chlap nemá prezervatív a dúfajú, že vytiahne v čas.
Opakovaná súlož je ak sa spravíte (jeden z vás alebo obaja) a idete nové kolo.

breznica
8. dec 2023

Chvíľu oddych,umyje si cikuláša a ideme na druhé kolo. Nie však vždy

ivik4
8. dec 2023

Ako ktory chlap
Jeden môže hned,druhy nie

ivangeline
8. dec 2023

Jasne,ze su aj taki,kt vedia pokracovat. ;D

chodec15
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sense
9. dec 2023

Prerušované súlož je veľmi zlý spôsob ochrany a je taka kedy chlap pred tým. Ako vyvrcholí vytiahne a potom pokračuje. Keď vyvrcholí už je po súloží. Potom môže byť ďalšie kolo niektorý chlap môže po 5 minútach, iný po polhodine a ďalší potrebuje toho času viac. To je to iste ako jeden je hotový za minútu, ďalší za 3 minúty a iný môže aj pol hodinu kyym sa spravi