Prehliadka u gynekológa

3. apr 2024

Ahojte baby, mám niečo po 20, stále som odkladala návštevu gynekológa z dôvodu strachu a istým časom som aj pozabudla… z vlastnej iniciatívy by som absolvovala prehliadku.. len chcela by som sa opýtať, keď som ešte nebola, mám zavolať sestričke, či prijímajú nových pacientov alebo stačí počkať v čakárni, či ako to cele funguje? Prosím blbe komenty si nechajte radsej bokom… ďakujem

sasa1310
3. apr 2024

áno najprv zavolaj a uvidíš, čo ti povie. Povedz, že si ešte nikdy nebola a teda nemáš žiadného gynekológa

janai1
3. apr 2024

Lekár nemá online objednávanie? Ja som si to vedela vyklikať v rezervácii, že idem 1x.

petamich
3. apr 2024

kazdy lekar to ma inak - vyber si jedneho a zistis, ci sa objednava online alebo telefonicky, dnes uz malokde to funguje tak ze pridem a cakam

deti95060810
3. apr 2024

určite si zavolaj...lebo sa môže stať že ťa privítajú s tým že nové pacientky neberú...

gabika0825
3. apr 2024

Áno, na nete si najdi lekára ku ktorému chceš ísť, pripadne zariadenie alebo polikliniku kde by si chcela ísť a tam si pohľadať či tam je aj gynekolog. Ale určite zavolať dopredu a opýtať sa. Ako ku každému lekárovi kam ideš prvý krát.

autor
4. apr 2024

Ďakujem veľmi pekne <3

mantilka
4. apr 2024

Je to rôzne. Niekto má online objednávanie, niekto telefonicky a niekde sa nedovoláš, tak budeš musieť ísť osobne sa objednať. Pochybujem, že hneď aj vyšetrí.

madielilly
4. apr 2024

Najskor si vyber podla seba ambulancie a doktorov.Popytaj sa na nich ak je to mozne od inych ludi na nazor a potom im volaj.Hlavne sa pytaj ci ta zoberu ako novu pacientku.Ci sa plati nejaky poplatok za evidovanie novej pacientky a ci su aj nejaké ine poplatky nad ramec poistovne.Mas 20 a mas z nich strach.Tak si musis poriadne vybrat kvalitnu ambulanciu a pristup lekarov aby ti pomohli prekonat ten strach.Lebo ak si vyberies prvu ktorá ti pride pod ruku a nebudu mat empatický pristup k tebe tak ten strach sa v tebe len prehlbi a nebude to dobre.Na preventivke sa musis vediet uvolnit.Inak to boli.Poznam z podobnej vlastnej skusenosti.Aj ked mam uzasnych lekarov a sestricku,aj tak sa neviem vzdy uvolnit.A co sa tyka toho poplatku,tak napriklad ja mam sukromnu ktora si pyta od novych pacientiek jednorazovy registracny poplatok.A potom vzdy pri preventivnej prehliadke platim 10 € za tu "sono palicku"😂