Prečo mi prišiel menzes o 5 dní skôr?

adusik12457
30. jún 2019

Baby mam problem nwnzes mi prisiel o 5 dni skor preco ? nemala to niektora takto tiez len spinim aj som vracala a strastne sa mi krutila hlava ja viem ze som to tu uz pisala ale dneska to je ozaj zle

fialka1318
30. jún 2019

@adusik12457 preto sa ti asi aj hlava tocila ja som ti pisala ze dostanes ms ..niekedy chodi ms aj skor a kludne moze byt slabsia nakolko si bola velmi v strese ..u lekara si na to hcg bola? Ze ci mas nejake v krvi a ci nie si tehotna? Ak nie si tak zacni brat tie lieky co ti kazal a snad sa ti podari otehotniet..a vracat si mohla kludne zo stresu ktory si si robila lebo si stresovala velmi..alebo zabehni k lekarovi nikto iny ti nepomoze len lekar ten ta vie pozriet zobrat krv a obvodak ta vie tiez vysetrit ze ci ti nieco nie je ak si vracala a tocila sa ti hlava ..co si mohla kludne mat zo stresu ako som pisala a z tepla

deti95060810
30. jún 2019

urob test a uvidíš...ja som napr. špinila pri 2 tehotenstvách - samozrejme že som tehotná mi neprišlo ani na myseľ...

adusik12457
autor
1. júl 2019

Mam normalnu ms asi oreto ze som bola v strese moc lebo sme boli s muzom dost pohadany a jedoval ma moc tak sa mi spustila ale dr mi povedal ze az pd 5 dna to mam brat

22patricia22
1. júl 2019

@adusik12457 a čo teraz potrebuješ počuť? veď keď ti prišla menštruácia tak v tom pravdepodobne nie si. ale ak chceš mať istotu, tak si sprav test a budeš vedieť