Prečo budú priateľa testovať druhýkrát?

permonca
2. aug 2013

Ahojte mam jednu otazku s priatelom sa snazime o babatko ale nedari sa nam tak sme zasli k doktorovi.Poslal priatela na test, mesiac sme cakali na vysledky a teraz nam prisiel papier ze priatel ma ist znovu a ani nenapisali dovod, ze ci je nieco zle alebo preco ma ist znovu, 😨 😨 tak sme ostali troska prekvapeni.Tak ci nahodu nemate niekto skusenosti s takymto postupom?

adulka1979
2. aug 2013

Aký test myslíš konkrétne? Spermiogram? Ak ano, tak to sa robí bežne tak, že aj 3x sa zopakuje a až potom vám doktor povie, čo ďalej, podľa výsledku.

tatinka
3. aug 2013

pozri najlepsie bude ked si tam zvolas a spytas sa lekara,,,, moze byt ze si chcu overit vysledok, ci sa mu spermio zmenilo. spermiogram sa bezne zvykne opakovat pretoze spermosky sa menia zhruba kazde tri mesiace,,,ak by ste napriklad sli na umele oplodnenie tak mu urobia odborny spg. aj viackrat,,,tiez moze byt ze mozno mal daku bakteriu a teraz urobia kontrolu ci sa to upravilo,,,tych moznosti preco robia spermio znova je vela,,,..takze volaj dr a budes vediet presny dovod , drzim palce nech sa zadari mimco 🙂

monika123654
10. nov 2018

Ahojte baby neviete nahodou ci je taka moznost v gynpor vziat si nadstandardnu izbu??? My mame sluiac dost daleko a manzel by musel vela cestovat .....odviezt ma a zase domov a potom zase pre mna,nevieye ci je tam taka moznost aby tam mohol manzel so mnou zostat??? Diky za kazde info