Prasknutá koža na intímnych miestach - čo mi na to pomôže?

kakalake
17. dec 2019

Ahojte dievcata:( mam problem a dost sa hanbim o tom pisat tak dufam ze mi pomozete:(
Na pyskoch mam popraskanu,suchu a velmi bolestivu kozicku...je to velmi neprijemne a mam tam male ranky. Prosim mate skusenosti? Pomozu nejake maste-lieky co sa daju kupit v lekarni? Dakujem:(

mirka17
17. dec 2019

@kakalake nemam skusenosti, ale keby som bola na tvojom mieste použila by som nejaku mastičku čo sa používa na popraskané bradavky pri dojčení. Ja som používala purelan, je uplne neškodna,ale riadne ošetrí a omasti. to ma len tak napadlo
Ešte ma napadlo, či to maš iba tam? pripomenulo mi to aj neliečenu psoriazu. popukana sucha koža s mini rankami

kiwi3
17. dec 2019

nic na bradavky ani normalnu kozu by som nepouzila, to bude pravdepodobne mykoza, ak je to bolestive a svrbi to. skus si kupit canesten alebo chod rovno k lekarovi

nitka1157
17. dec 2019

@kakalake nebudes mat lichen na genitaliach? Zadok ta nesvrbi?

viktoria1425
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
consuelle
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikpa
17. dec 2019

@kakalake ten canesten neskusaj ako ti tu niekto radil, je príliš agresívny, ak tam máš ranky len ti to zhorší

evuska135
17. dec 2019

Najskor harmancek nasypat do kupela, ma protizalpalovy ucinok a nemoze uskodit 😉

simsalabim
18. dec 2019

@kakalake a nebolo by vhodnejsie to riesit u dr.? Urobi stery a vytery, mozno je za tym nejaka bakteia alebo kvasinka? Obojo mozu spososobit popraskanie koze. Naco skusat samoliecbu, ked je to mozno lahko odstranitelny problem?

kakalake
autor
18. dec 2019

Ahojte dievcata.dakujem vam za kazdu radu,dnes radsej skusim zavolat dr. Mam to uz asi mesiac ale velmi som sa hanbila ist k nej. Ale mate pravdu ze to moze byt nieco vaznejsie.myslela som ze to bude nejaka hovadina ale nejako som sa zklakla🤔🤔 ked vravite ze to moze byt aj psoriaza alebo mykoza:( dakujem😉

taya4
27. dec 2019

@consuelle Môžem poprosiť foto tej mastičky? Hľadám niečo dobré s aloe a je toho toľko, že si neviem vybrať. A viem, že túto značku používala moja babka a bola s ňou spokojná, ale to už bolo pred rokmi a neviem, ktore maste skúsila. Ďakujem.

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miricka1
8. jan 2022

@viktoria1425 dobrý deň Vam prajem. Mam podobný problém. Mam zistenu psoriazu a mam vysevy priamo v zhybe pŕs kde mi to všetko praskaaaa. Nemôžem sa hýbať, boli ma to velmi
A mám silné krvácania z konecnika. Som zufala, chcem žiť a nic mi nepomáha. Ak. Mate tip, prosim podeľte sa. Dakujs
@viktoria1425

lucilucia
11. jan 2023

Cicatridina sprej