Prasknutá cysta

christin1280
31. okt 2022

Ahojte vcera som bola na pohotovosti lebo som citila bolesti v lavom vajecniku nie velmi velke ale citila som ze nieco nieje ok. Doktor mi povedal ze mi praskla cysta asi kedze mam vela tekutiny v bruchu a nevie ci to je voda alebo krv ze nevidi to a odporucil mi aby som isla ku gynekologicke este aby ma skontrolova, dnes uz bolesti nepocitujem no ajtak som sa objednala na vysetrenie prosim vas moze to byt aj nieco vazne ? Ze ak tam mam krv v bruchu alebo nieco ci sa mi nemoze nieco stat 😩

macko1007
31. okt 2022

@christin1280 no ked byva krv vacsinou sa operuje (teda aspon co viem ja)

christin1280
autor
31. okt 2022

@macko1007 on ze to nevidi co tam je ze nevie isto ze je to voda ..tak hadam gynekologicka mi povie viac

saxana000
31. okt 2022

Keby si mala vnutorne krvacanoe tak by si o tom urcite vedela...mna odviezli poloskapatu rovno na operacku s prasknutou cystou a roztrhnutym vajcovodom..

christin1280
autor
31. okt 2022

@saxana000 takze by som mala velke bolesti ? Vies mne nic nevysvetlil ten doktor ja s nemam skusenost s cystami prvy krat mam taketo ..

diewcatqoo
31. okt 2022

Mne ked praskla cysta, myslela som si, ze zomriem. Bola to tak strasna bolest, ze som stracala vedomie.
Myslim, ze ak by si mala v bruchu krv, uz by si o tom vedela. Ale pre istotu chod urcite na vysetrenie cim skor, nech ti to potvrdi lekar.

christin1280
autor
31. okt 2022

@diewcatqoo a to sa vstrebe ci ako sa to rieši? Lebo som volala gyn ze vcera som bola na pohot. A v telefone sestra sa ma pytala ze kedy mam menzes a ja ze o 8 dni a ona ze malo by sa to vyplavit .. ale som uz objednana na vysetrenie

hradnapani
31. okt 2022

keby to bolo velmi zavazne, mala by si este bolesti alebo aspon nejake krvacanie. Cysty niekedy proste vzniknu a prasknu, boli to a moze po nich zostat tekutina, ktora sa moze pri ms vyplavit uplne. Mne sa to zatial stalo dvakrat a aj tu najdes v diskusiach plno skusenosti zien. Myslim, ze sa nemusis velmi bat, ale samozrejme, chod k lekarke.

christin1280
autor
31. okt 2022

@hradnapani a ta tekutina moze sposobit nafuknutie brucha ? Lebo mam taky pocit plnosti ..mne aj odporucil ze ostat dva dni v nemocke na pozorovanie ak chcem ked nie tak ku gyn .. ale mam doma male dieta cize som musela odmietnut tak radsej pojdem takto na vysetrenie ku gyn dufam ze to bude v poriadku menzes mam dostat o tyzden 😩

hradnapani
31. okt 2022

@christin1280 to ti neviem povedat, ale mozno aj ano.

bavlnka92
31. okt 2022

mala som prasknutú cystu a kým bola tak som cítila v tom mieste tlak, keď praskla tak vôbec nič ani potom.. 😉