Prasklo mi vajíčko a vytiekla mi tekutina s krvou

atomiclena
7. nov 2021

Bolo mi povedané ze mi prasklo vajíčko, a vytiekla tekutina, aj trocha krvi. Test mi vyšiel pozitívne. Podľa odberu vraj tehotná niesom. Napísané v správe skrizena pozitivita s ovulacnym testom. Ja som si robila tehotenský.

atomiclena
autor
7. nov 2021

@atomiclena bol to tehotenský test ktorý som si robila, a ovulaciu som mala 100percentn epred týždňom podľa ovu testu

atomiclena
autor
7. nov 2021
atomiclena
autor
7. nov 2021

Pozitívny 100 cenné tehu test som mala v deň vyšetrenia

petamich
7. nov 2021

zrejme poskodeny tehotensky ak si si robila ten - tyzden od ovulacie by ti ziadny tehotensky test tehotenstvo neukazal, ved to vajicko este ani nevie, ze bude dieta 🤷‍♀️ 5-7 dni trva kym sa dostane do maternice a zacne uhniezdovanie, kedy si si robila test, kedy bol styk? na pohotovosti si bola na zaklade coho?
podla toho co pisu, si ovulovala a tehotenstvo zatial nepotvrdili, chod na odber HCG a uvidis, mozno je to tehotenstvo ale aktualne mas nizke hodnoty HCG a preto na UTZ nebolo nic vidiet

atomiclena
autor
7. nov 2021

@petamich bol to najdrahší tehu test dvakrát koľajnice na ňom. Ovulaciu som mala 11 dni dozadu.

atomiclena
autor
7. nov 2021

Test som robila vcera, ovulácia 11dni dozadu

zuzanockamt
7. nov 2021

@atomiclena akým spôsobom si mala potvrdenú ovuláciu?

atomiclena
autor
7. nov 2021

@zuzanockamt ovu testom, dve kolajnice

petamich
7. nov 2021

a preco si sla k lekarovi? spinila si alebo kde bol problem - nuz aktualne su dve moznosti ak si mala pozitivny test resp. tri - test bol falosne pozitovny, si tehotna ale HCG je nizke a preto na ultrazvuku nic nevidel (tam je vidno nad 1000, niekedy aj viac) alebo to bolo biochemicke tehotenstvo a test bol sice pozitivny ale oplodnene vajicko sa neuhniezdilo a preto aj ta vysoka sliznica - ale to by si pomaly zacala spinit a prisla by menstruacia a styk bol kedy?

atomiclena
autor
7. nov 2021

@petamich peti mala som bolesti v podbrušku, styk bol deň pred ovulaciou, čiže 12dni dozadu

petamich
7. nov 2021

@atomiclena aha chapem - no tak teraz zostava uz len pockat a ist na odber HCG, drzim paste 🤞🏻🤞🏻

atomiclena
autor
7. nov 2021

@petamich no Peti podľa tohto odberu tehotna nie som, že by to test zachytil a krv nie to sa mi nezdá, ale ďakujem za odpoveď

petamich
7. nov 2021

@atomiclena prepac som asi nevycitala z tych papierov, ze uz robili odber na hodnotu HCG a ten vysiel negativne? :(

sendy1993
8. nov 2021

Nemohla to byť cysta co ti praskla aj ta zvykne ukazovat pozitivny test

silviaeli
24. jan 2022

@sendy1993 cysta určite neukáže pozitivny test😉✌🏻