Použitý kondóm a možná cukrovka

abcdefgahc
18. mar 2023

Dobrý večer ,
Možno bláznivá otázka , ale tak predsa. Často sa nám s manželom stáva , že po sexuálnom styku necháme použitý kondóm na zemi. Potom vždy ráno sú tam nahromadené mravce a vôbec nevieme odkiaľ. Máme podozrenie kvôli tomu na cukrovku manžela. Dnes sme skúsili zmerať s glukomerom a mal hodnotu 7,5. Myslíte si , že to fakt môže znamenať cukrovku ?

loginexistuje
18. mar 2023

dnes som uz asi videla vsetko

a kedy si mu merala tu hodnotu glukozy? cez den ? ci rano na lacno po min oswm hodinach bez jedla?

viestta
18. mar 2023

No okrem toho, ze ste bordelari tak mravce idu za bielkovinami, nie len za sladkym

abcdefgahc
autor
18. mar 2023

@loginexistuje cez deň 2 hodiny po jedle

loginexistuje
18. mar 2023

@abcdefgahc tak nema cukrovku a na mravce treba upratovat po sebe najma alebo kup nieco v drogerke

abcdefgahc
autor
18. mar 2023

@viestta neznamená to , že sme bordelari.... Bordelar je človek, ktorý je neporiadny , nie ktorý večer nechce prechádzac cez decku izbu v ktorej spia dievčatá s kondómom v ruke... Ďakujem za názor..

deedol
18. mar 2023

@abcdefgahc tak ho nehodte na zem, ale aspon zabalte do toaletneho papiera a dajte do sacka alebo co. potom vam tam nepojdu mravce. a mravce by som sa snazila nejako odstranit, ci uz byvate v byte alebo v dome, asi nie je ok, ze sa vam tam premavaju.

viestta
18. mar 2023

@abcdefgahc neviem, ale civilizovany clovek sa po sexe odchadza umyt. Ale tak kazdy mame nejake ine normy na civilizovanost (len tak mimochodom, kondom do kanalizacie nepatri, zanasa cisticky. Patri do komunalneho odpadu)

deedol
18. mar 2023

@viestta ja este premyslam, ze ci ho na tej zemi maju otvoreny, ked tam idu tie mravce a maju podozrenie na cukrovku u muza. pomohlo by aj uzol na nom urobit a potom ho do niecoho zabalit. uf.

viestta
18. mar 2023

@deedol radsej sa hlbsie nezamyslam, dosla som len k tomu, ze v noci dojde dieta za rodicmi a cestou narazi na TO a zacne sa s tym hrat... a tam som radsej skoncila

zirafienka
18. mar 2023

Tak ako píše @viestta. Bordelári najväčšieho zrna. Fuj!

kitycat
18. mar 2023

@abcdefgahc a co je na tom prejst cez tu izbu? Ked v noci musis cikat, tak tiez nevychadzas? 😅

domka222
18. mar 2023

Vy sa po sexe nechodíte umyť? To akože keď je po,vy hodíte kondóm na zem tak ako ho dá dole? Cez izbu sa bojíš prejsť,ale toho,že by to našlo dieťa nie?🤔

januska12323
18. mar 2023

No fuj 🤢

koniarova
18. mar 2023

Odpálilo mi dekel práve. 😁😁😁😁

bajka16
18. mar 2023

Bordelari nie veru nie. To sú nechuťaci 🤢🤢

modrykolibrik
18. mar 2023

@abcdefgahc cukor sa meria vzdy pred jedlom nie po jedle

natalienka12
18. mar 2023

Ak si niekto myslí, že ľudská sprostosť má nejaké hranice, nech príde na modrý koník a zistí, že je fakt nekonečná. Mám pocit, a to už dlhší čas, že modrý koník zamestnáva dobrých trollov, čo vysoko zvyšujú čítanosť stránky, čo znamená pre majiteľa viac reklamných bannerov a viac peňazí. Mňa by teda zamestnať nemohli, lebo ja by som takéto výplody nedokázala vymyslieť ani po fľaši vodky.

zuzinka888
18. mar 2023

A ked pridu deti k vam v noci? To ti nevadi? Kondom na podlahe?

limoncino
18. mar 2023

Toto začína šliapať na päty téme o pachnucom genitále 😁😁

kvietok2891
18. mar 2023

No k tomuto sa nejdem ani vyjadrovať použitý kondóm na podlahe no FUJ !!!

dskjhfdlkdjhl
18. mar 2023

Keby ste neboli bordelari, tak nemate v byte mravce.

kvietok2891
18. mar 2023

@zuzinka888 presne

luccija
18. mar 2023

@zuzinka888 možno si ho nafukaju ako balón🙂

zuzinka888
18. mar 2023

@luccija ako chcela som jej to tak napisat, ale zdrzala som sa🤣.

anjelicek26
18. mar 2023

Ok odpalilo mi tiez dekel.. kazdopadne k tej cukrovke, nemozes podla jedneho merania robit zavery... treba merat rano na lacno, pred a po jedle dve hodiny a potom vecer pred spanim (tri hodiny pred tym nejest uz)... ja mam ranny cukor vyssi, len minimalne, ale stale, tiez sa chcem lekarky spytat na to, ze cim to moze byt... pocas dna je nizky... s cukrovkou sa nesranduje proste nech ide k lekarovi... k tomu ostatnemu sa nejdem radsej vyjadrovat.

nikpa
18. mar 2023

@abcdefgahc práve ma naplo, vy ste sa s mužom asi dlho hľadali, že? Keď všetko takto upratujes tak sa ani nečudujem, že máte mravcov a bohvie ešte čo 🤮🤢

7miriam77
18. mar 2023

Hodit kondóm so semenom na zem??? Cast zakazdym možno vytecie na koberec, podlahu...ja neviem, mne to pride dost nechutne, hlavne preto, ze vedla spia deti. Cukrovka sa zistuje odberom krvi a mocu u doktora.

zuzinka888
18. mar 2023

Ako, ale preco riesis ci nema cukrivku manzel. Ko dom je " ochuteny" aj tvojim vyluckom( teraz neviem ako to nazvat) sekretom . Takze dufam,ze ste aspon uzlik urobili. Takze mravcom mozes vonat a chutit aj ty.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz