Potrat, čistenie a menzes

gabriela198
2. máj 2024

Ahojte chcem sa spýtať v marci 23.3 som mala potrat museli ma vyčistiť lebo mi tam zostala placenta ešte som sa trochu spinila. A chcem sa spýtať kedy by som mala dostať menzes lekár mi povedal keď som bola na posledný na kontrole že dvoch týždňoch doraz bude tomu šesť týždňov keď minzes ešte neprišiel a nemám ani len bolesti nič na začínajúci menzes. Kedy ste vy baby dostali menzes od potratu keď vás museli čistiť

barbora0308
2. máj 2024

@gabriela198 Ja osobne som dostala tiez az neskor, ako po sestonedeli, takze tak po 6-8 tyzdnoch po potrate.

vanessa12345
2. máj 2024

Ahoj, je mi to veľmi ľúto viem čo prežívas ja som potratila 23.1 :(, krvácala som 5-6 dní.
A menštruáciu som dostala 22.2.

zojanka
2. máj 2024

@gabriela198 po prvom kyrete po 6 tyzdnoch a po druhom kyrete po 8 tyzdnoch. Bolo to v poriadku.

nairobi
2. máj 2024

@gabriela198 prvýkrát po 6 týždňoch a druhýkrát som bola 18.3.a uz mam po prvom menzese, čiže po 4 týždňoch

gabriela198
autor
5. máj 2024

Ďakujem za odpovede dnes mam 6 týždeň od potratu a menzes sa ešte neprišla tak neviem uvidím ešte počkám týždeň keď nepríde pôjdem k lekárovi lebo on mi vravel keď som bola na poslednej kontrole že do dvoch týždňoch by mal prísť menzes a dva týždne prešli a vôbec nič

veronikanikad
22. aug 2024

@gabriela198 ahoj,, prišiel ti nakoniec ten menzes ? :(

gabriela198
autor
10. sep 2024

@veronikanikad ahoj prišiel ale až po vyvolavacku v júni a dosť silný že som každú pol hodinu chodila na WC a tak až po troch dňoch som posla na pohotovosť kde mi pichli inekciuproti krvácaniu a to mam každý mesiac také silny menzes