Potenie pod prsiami

14. júl 2024

Prosim zeny co mate vacsie poprsie ako to riesite cez leto? Strasne sa potim a aj na prsiach a pod prsiami, robia sa mi vyrazky , boli to ( osetrujem si to, mam na to speci mast od gyn) ale co este k tomu? Nemozem byt nonstop v sprche a cely den mat podprsenku

earlgrey
14. júl 2024

No asi tá špeciálna masť nepomáha...masť je sama o sebe "mokrá"...daj si tam detský púder 🙂 ja to používam celé leto, ale ja podprsenku nenosím, ak nemusím 😀 a je mi jedno kto si čo myslí...

autor
14. júl 2024

@earlgrey mast mam na tie vyrazky nie na potenie

doriiis
14. júl 2024

Nosím výhradne športové podprsenky.Ziadne kosticove.A vyznie to hrozne,ale nosím také,ktoré dobre saju pot.
Pracujem v 36 stupnovej teplote celý rok.Oblecena celý rok v dlhom.Takze potenie pod prsiami dobre poznám.Ja mám teda to šťastie,že sa môžem počas práce prezliekať koľkokrát chcem.Takze často prezliekať za suché,poprípade ten púder.A doma som samozrejme bez podprsenky.

simca06022011
14. júl 2024

na potenie ti treba puder.. a bavlnene podprsenky mozes skusit,a lebo tenke rozne druhy, bezkosticove. = hlavne nie vystuzene umele
ak sapotis a podprsenka ti pomaha, ze menej, tak ano budes ju mat cely den :D preco nie?

earlgrey
14. júl 2024

Ale tie vyrážky máš z potu...čiže keď si dáš masť a do toho sa ešte potíš, tak neviem, či to má nejaký účinok...pretože tie vyrážky sú stále v mokrom "prostredí" a pomalšie sa hoja...vyskúšaj detský púder...vravím z vlastnej skúsenosti...a na noc som si dávala sudokrém....a ako bolo spomenuté vyššie...športové podprsenky sú parádne...

autor
14. júl 2024

@earlgrey vyrazky su ako akne bolave cervene s hnisom az taka folikulitida, vzdy si to vydenzifikujem dam mast a prelepim bohuzial inak to osetrit neviem a sudocrem nepomaha mam na to antibioticku mast

autor
14. júl 2024

Jskusim pid

autor
14. júl 2024

Uskusim pude

apolka77
14. júl 2024

Síce až také boľavé vyrážky som nemala ale v lete som sa zvykla vychádzať pod prsiami a mne veľmi pomohol Imazol krempasta on je taký pudrovy. Vždy na noc hrubšiu vrstvu ...doma jasne sprcha a hneď ošetriť bez podprsenky prípadne založiť pod prsia bavlnené kapesnicky nech tam ide pot. Ja podprsenku doma vôbec nenosím a posledné roky von iba športovú bez kostic a vystuze...tento rok nemám žiadne zapareniny pod prsiami ako po minulé roky...

autor
14. júl 2024

Dbavlnene podprsenky bez kostic mam vsetky ine nebosim
Su take sportove aj pre velke prsia?

sisska96
14. júl 2024

Ísť na zmenšenie pŕs nemôže pripadať do úvahy?

simca06022011
14. júl 2024

isla by som ku koznej s tym a nie ku gynekologovi, ale aj tak treba skusit odstarnit trochu pricinu... velmi casto je toto okolo prs mykoticke a taaazko sa toho zbavuje
Ano sportove su aj pre velke prsia

simsalabim
14. júl 2024

Pouzivam puder, nemam extra velke prsia, no dost sa pod nimi potim. A doma iba handrovu podprsenku, aby nepresvitali bradavky.

majamat
14. júl 2024

puer je fajn, ale mne sa koza susi, tak musim aj natierat,a le len neicim lahkym. naor pouzivam aloe vera gel.

a teda ja osobne podprdy bez kostic nemozem. kostice mi rpsia roztiahnu, bez kostic ich mam spolu stlacene a medi prsiami mi to kvasi a smrdi a aj mavam vysyp.

1sally12
14. júl 2024

Ja som to riešila driclorom.

banalu
14. júl 2024

38i sa hlasi.... V bezne dni staci vazelina, umyt a vysusit par krat za den, nasledne zas vazelinu... ano aj v praci.
Ak je problem, tak /sudkorem alebo bepathen, proste krem na zapareniny, aj ked sudokrem mi pride mega agresivny. Natriet dat sterilnu gazu a modlit sa aby to nesvrbelo. Ked zacne svrbiet - mykoza dobry den. canesten krem.
A to nepisem, ze behavam a to by si mala vydiet tie "popaleniny od hrudneho pasu"....

No ked mas hnisave vyrazky, to bude iny problem, skor by som vsadila na intolerancie alebo hormonalnu nerovnovahu.

autor
14. júl 2024

@banalu ani intolerancie ani hormonalna nerovnovaha vsetko vylucene, z potu zapali sa vyrazka a bud vyrazka ako hrom

zitaje
14. júl 2024

Neviem aké veľké máš prsia... mne pomáha v lete bavlnená podprsenka a prsia naozaj zdvihnúť. A tričká tiež len bavlnené alebo ľanové.

autor
14. júl 2024

@zitaje take D

fairyy
14. júl 2024

nosim sportove podprsenky, ktore dobre saju pot... inak by to neslo proste musim ich zdvihnut... aktualne mam 90H a viem zohnat sportove podprsenky na mna musia byt aj na teba

autor
14. júl 2024

@fairyy a prosim odkial ich objednavas alebo kupujes? Asi budem myuiet aj ja

fairyy
14. júl 2024

najcastejsie astratex, ale uz sa mi podarilo aj decathlon, sportisimo, bonprix jednu mam z tchiba dokonca ... vyslovene je to o hladani a skusani

enoula
14. júl 2024

Funkcny materiál, co rychlo saje a aj schne hned... Pozri tie sportove podprsenky.. pozri sportove obchody.
A tam bude asi problem, ze je to mokre a nedycha...mozno aj ku koznemu s tym zajst, ci tam nie je nejaka plesen alebo ina potvora
A este mi napadlo skúsiť sporideu deo pouzit, moze aj na stehna, dlane, nohy, tak mozno aj tak .. neviem
https://www.benulekaren.sk/spiridea-fortedeo-kr...

amelie2017
14. júl 2024

Weleda detsky krem na zapareny zadok a odvtedy mam pokoj. Tenka vrstva po kazdej sprche a uz 2 roky ani jedna bolava, svrbiaca vyrazka.

julia_romeo
15. júl 2024

Ak mas vacsie prsia, odporucam dobru nevystuzenu podprsenku. Je to podstatne lepsie, pretoze nevystuzene su vzdusnejsie a nepotia sa v nich prsia ako vo vystuzenych. Zaroven, ak mas vacsie prsia, pravdepodobne sa bez kostice nezaobides. To, co ti tu radia ze bavlnene a bez kostic je blbost. Bavlna je sice prijemne, ale rovnako sa v nej postia prsia, podprsenka pot nasaje a ked mas na kozi cely den spotenu podprsenku, nijak si s tym nepomozes a vyrazky sa ti stale budu robit. Zaroven, bavlnena podprsenky su elasticke a nie su vhodne na vacsie prsia, pretoze neposkytuju ziadnu podporu. Takze ako som pisala v uvode, nevytuzena podprsenka pomoze asi najviac a zaroven spravi sluzbu, ktoru podprsenka spravit ma.

autor
15. júl 2024

Dakujem take podprsenyk ake mi tu vsetky radime mam
Aj bavlnene aj s kosticami aj bez ziadne umeliny

zita8541
15. júl 2024

Skús dať pod prsia antiperspirant ako pod pazuchy, určite sa budeš potiť menej. Ženy to používajú aj na stehná, keď sa im spájajú a maju zapareniny

bublinka1426
15. júl 2024

ja obcas chodim na ostro, pri dakom type oblecenia to nie je riadne vidno

autor
15. júl 2024

@zita8541 dakujem

autor
15. júl 2024

@bublinka1426 tiez chodim bez podprsenky a to je mozno problem lebo ich mam previsle a tazke a ked chodim tak sa to nehybe ziadny prievan vzduch nic a poti sa mi to tam