Poraďte prosím, krvácanie mimo cyklu pri HAK

ivanita12345678
21. aug 2018

Ahojte pisala som uz o tejto teme .. beriem antikoncepciu normalne tak ako mam .. lenze mam problem ze krvacam aj ked menzes mat nemam .. mam k tomj aj bolesti .. bola som pri doktorke aj na pohotovosti a povedali mi ze som v poriadku .. moja doktorka mi dala druhe tabletky ze tie mam zacat brat ked doberiem tieto .. stretol sq uz niekto s tymto??

si_ma1
21. aug 2018

Ahoj ja som mala niečo podobne , brala som HAK - triquilar skoro 3 roky krvácala som aj mimo MS .. doktorka mi povedala že to bude hormónmi ... no po čase začali veľké bolesti hlavy a trpli mi strašne nohy potom mi zmenila HAK a tu som už viac ani nebrala ...

conspi
21. aug 2018

@ivanita12345678 mne pomohla zmena HAK. Vymenil mi ju lekár za silnejšiu keďže ma rovnaký problém trápil roky. Zatiaľ musím poklopať je to ok

ivanita12345678
autor
21. aug 2018

@si_ma1 ja uz neviem co mam robit ..nervozna som kazdy den zato .. uz len zato ze mi doktorka povedala ze som v poriadku a stale iba horsie

si_ma1
21. aug 2018

@ivanita12345678 ja tá úplne chápem bola som na tej istej lodi až som nedostala nervy a nevysadila antikoncepciu , brala som ju kvôli tomu aby sa mi napravil cyklus samozrejme na to mi to pomáhalo ale tieto moje bolesti hlavy a trpnutie nôh mi to nestalo nepomohol mi ani len spánok čo teraz keď má boli hlava stačí že si dám len studený obklad a je všetko ok a to krvácanie mimo MS mi liezlo na nervy statočne ... ale zas teraz mám problém taký že cyklus mám dlhy aj 55 dni 👿

ivanita12345678
autor
22. aug 2018

@si_ma1 no ani to nieje bohvie co.. ach uz ozaj neviem ci prestat naozaj brat tu anti alebo zacat druhu ako mi doktorka kazala .. fakt neviem